Приколи на тему "Повішення"

Видео
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by Shadowfax »

Для мене жінка це все-таки не цукерка, а скоріше квітка. У мене нема бажання з'їсти її й усе, хочеться милуватися нею, але в деякий момент -- зірвати. Тобто повісити ;)
https://www.youtube.com/watch?v=v8fGSmP3D38
Пісні, де жінок називають цукерками мене особисто не так чіпляють...
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by ignat »

Все ж таки українська естрада відрізняється від арбатській тусні. Ближче до британської, яку я обожнюю.
Перший твій образ з квіткою, мені сподобався. Так, цукерка дійсно не чіпляє. Але я якось огрубів відносно квітки. Відійшла поетика, залишився тільки Оттелло.
І жінки вже не цукерки і квіти, а Дездемони.
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by Shadowfax »

ignat wrote: Tue Jul 17, 2018 12:24 amІ жінки вже не цукерки і квіти, а Дездемони.
Хочеться їх вбивати через ревнощі? Чи через невихованість?
Здається я тут єдиний, хто вбачає в прекрасній статі багато позитиву...
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by ignat »

О ні! Всі ми любимо і цінуємо жінок! Адже в житті, я галантний і мила людина. Звичайно, не належу до всіх жінок поспіль добре. Але, в основному, моя поведінка до них завжди благотворно.
Це тут я Синя Борода. Тільки тут я даю волю своїм сексуальним фантазіям. Сподіваюся, що цим самим не впливаю згубно на публіку. Тут все досить підготовлені люди, які прийшли сюди самі, без мого впливу.
Так ось, в цій самій добрій компанії, я розслабляюся і просто жартую відносно заданої теми. Так! Саме жартую! Не більше не менше! Характер жартів звичайно своєрідний, багато в чому цинічний, навіть вкрай, але, я думаю, мої жарти приймаються. Ну, люблю я так. Так що, Ви не один тут. Дай Бог здоров'я всім нашим жінкам! https://youtu.be/ssxAZRJOieU ( повтор, может кто пропустил ).
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by Богдан »

ignat wrote: Mon Jul 16, 2018 9:32 amІ я так само люблю розлягтися. Але, правильно як ти сказав: вони ігнорують проблеми інших. Інший раз, я грубо починаю їм говорити, - Халле, місце будь ласка! Тоді, подивляться на тебе гидливо, і починають неохоче порухатися.
От ляснути таку дупі! Не виховала мама в дитинстві, тож треба комусь іншому брати на себе цю невдячну справу.
Дівок треба драти!
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by ignat »

О ні Богдане! Мені ще робити нічого, щоб виховувати потомствених ідіотів. Я б розповів безліч прикладів ідіотизму і хамства, які демонструють так звані культурні німці.
Якщо їх Гітлер не виховав, то хто тепер зможе зробити це? Наші хлопці, казахи, українці, білоруси і ті ж росіяни, на багато більш достойним їх.
Не знаю, що таке тупі американці, яких Задорнов обливав брудом, але, що таке тупі німці, мені добре відомо.
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by Богдан »

ignat wrote: Tue Jul 17, 2018 1:39 pmЯкщо їх Гітлер не виховав, то хто тепер зможе зробити це? Наші хлопці, казахи, українці, білоруси і ті ж росіяни, на багато більш достойним їх.
Гітлер? Знайшли кого у приклад ставити. Чому хорошому він міг навчити? Сталін та інші однак не краще.
І це зовсім не означає, що треба опускати руки. Звичайно ж у нашому суспільстві є проблема, що не дозволяють нормально драти дівок, але коли є така можливість - треба нею користатися.
Дівок треба драти!
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by ignat »

Богдане, скажи на милість, ну як ти будеш таку дерти, шльопати їй по попі? Зробив фотку сьогодні на відкритому басейні. Їй не більше, ніж 13-14 років.
Це абсолютно втрачене чмо, яке не знає ні поваги, ні пристойності, ні такту. Поводилася вкрай хамськи. У неї голос, як у наглядачки. Вона бігала з м'ячем, який постійно заїжджав як до мене, так і до інших. Всі боялися її робити зауваження, тому що в Німеччині по відношенню до дітей це робити вкрай небезпечно. Будуть тягати в поліцію. Це подростковое бидло добре це знає і веде себе вкрай обурливо. Ремінь застосовувати вже пізно. Таких спалювати треба з вогнемета. Але я, плював на їх толлерантние цінності і зробив їй зауваження. Якщо б ти бачив, чи чув, що після цього було. Ця гнида застосувала весь мат, який вона знала і верещала як надута свиня. У неї слину текли як у шизофреніка.
Але головне, потім вона поміняла тактику і стала тикати в мене пальцями, показуючи на мене своїм одноліткам, вичавлюючи з себе скажений штучний сміх.
Ось я задаю сам собі питання: невже така страхолюдіна не бачить себе з боку? Цьому суспільству скоро прийде кінець. Цурки їх будуть сношать в хвіст і в гриву. Запитаєш, що це означає "європейські цінності"? Відповім - маса тіла такої дурепи, помножена на кілограм гівна. Перед тобою типова німецька модель. Клавдія без шиферу.
Image
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by Богдан »

А чого такого? Файна величезна дупа. Ось тільки з поліцаями проблема, так. Ну, може колись це закінчиться й буде як в Україні. Прийде така дівчина в поліцію, їй: "Обікрали? Зґвалтували? Ні? Ну тоді йди звідси, не заважай працювати."
Дівок треба драти!
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Приколи на тему "Повішення"

Post by Shadowfax »

Коли я був у Німеччині -- такого жаху не бачив. Вона справила на мене враження гарної, благополучної, але чужої країни. Мене одного часу переконували переїхати в Німеччину, але я й бажння не мав, і можливостей не бачив. Я не шкодую, що переїхав в Україну. Адже де ще знайти таких чудових дівчат? Але ж Богдан якось і з ними примудряється мати проблеми. Навіть не уявляю, що з ним таке...
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Post Reply