Рекламний ролік до теми "Повішення дівчат" - Тhe Bump

Видео
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Рекламний ролік до теми "Повішення дівчат" - Тhe Bump

Post by ignat »

Shadowfax wrote: Fri Jul 13, 2018 2:46 am Гугль таки зміг знайти цю дівчину!
https://www.kupivip.ru/product/w1107125 ... shkolnitsa
Перепрошую! Я невірно зрозумів. Я думав, що Ви шукайте першоджерело тієї картинки з повішенням.
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Рекламний ролік до теми "Повішення дівчат" - Тhe Bump

Post by Shadowfax »

Приношу извинения. Богдан прав, что я своей бестактностью способен распугать народ с форума... Такой уж я человек...
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Рекламний ролік до теми "Повішення дівчат" - Тhe Bump

Post by ignat »

Shadowfax wrote: Fri Jul 13, 2018 11:54 am Приношу извинения. Богдан прав, что я своей бестактностью способен распугать народ с форума... Такой уж я человек...
Дуже важко знайти в наш час людину, яка знайшовши сміливості, прелюдно вибачився. Особисто я ціную подібну якість. Так само перепрошую і потискаю руку.
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Рекламний ролік до теми "Повішення дівчат" - Тhe Bump

Post by Богдан »

ignat wrote: Fri Jul 13, 2018 10:56 amДякую Богдане! Тут скоріше не вміння, а бажання.
Я намагаюся не стояти на місці, пробувати інші можливості.
Я радий що вам сподобалося!
Я свого часу пробував гратися з різними відеоредакторами, але нічого путящого в мене не вийло. Може я просто тупий... В фотошопі вмію робити нескладні речі, але щось складніше, як повісити дівчину і т.і. - знову заскладно для мене.
Тож мене справді вражають люди, які стільки вміють!
Дівок треба драти!
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Рекламний ролік до теми "Повішення дівчат" - Тhe Bump

Post by ignat »

Богдан wrote: Fri Jul 13, 2018 5:07 pm
ignat wrote: Fri Jul 13, 2018 10:56 amДякую Богдане! Тут скоріше не вміння, а бажання.
Я намагаюся не стояти на місці, пробувати інші можливості.
Я радий що вам сподобалося!
Я свого часу пробував гратися з різними відеоредакторами, але нічого путящого в мене не вийло. Може я просто тупий... В фотошопі вмію робити нескладні речі, але щось складніше, як повісити дівчину і т.і. - знову заскладно для мене.
Тож мене справді вражають люди, які стільки вміють!
Що тут би мовити? Зізнаюся ... Це мої роботи. Звичайно, з семи років я почав пробувати малювати. В 20 років я вже з гуаші та олівця перейшов на малювання олією.
Таємно малював повішення. Звідси досвід роботи з деталями. У 2003 вперше сів за комп'ютер. Вся його потужність була в 3 Гб. У 2004 купив новий ПК. Коли поставив фотошоп, сидів цілодобово і пробував, пробував, пробував.
Одночасно скачував всякі програми. Все в купу. Студіював методом втику відеопрограми. Якщо щось не зрозуміло, шукав в інтернеті. Зараз значно простіше. Потрібно набрати будь-який запит в Гуглі і тобі все детально розкажуть і покажуть. З появою Ютуб зовсім все стало простіше. Тому, як казав уже раніше, справа не в знанні, а в бажанні.
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Рекламний ролік до теми "Повішення дівчат" - Тhe Bump

Post by Shadowfax »

Видалили відео з ютуба :(
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Post Reply