За те щоб усі кацапи здохли

Оффтопик
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Снафф, и Короновирус, и В-2022,

Post by Stilet »

Кристина wrote: Mon Jul 11, 2022 1:59 am Я наполовину украинка.
Генетичні корені кацапської мерзоти нікого не цікавлять. Іди нахуй, фашистська нечисть.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Снафф, и Короновирус, и В-2022,

Post by Stilet »

Кристина wrote: Mon Jul 11, 2022 1:59 am в окопы.
Йшла б краще піднімати моральний дух своїм соратникам - фашистам. Сосала б їм хуї і давала б у сраку, зігнувшись літерою "зет". Бо гвалтувати наших дівчат вашим виблядкам вже ніхто не дасть, зараз їм дають хіба що пизди. То йди задовільни роту бурятів чи якутів чи хто в вас там ще є. Заодно труси їм подаруєш, вони своїм дружинам передадуть.
Бля, ви нація виблядків, якої не повинно існувати на планеті. Але до цього все і йде.
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Снафф, и Короновирус, и В-2022,

Post by Кристина »

Stilet wrote: Mon Jul 11, 2022 8:55 am
Кристина wrote: Mon Jul 11, 2022 1:59 am Я наполовину украинка.
Генетичні корені кацапської мерзоти нікого не цікавлять. Іди нахуй, фашистська нечисть.
🖕
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Снафф, и Короновирус, и В-2022,

Post by Кристина »

Stilet wrote: Mon Jul 11, 2022 8:58 am
Кристина wrote: Mon Jul 11, 2022 1:59 am в окопы.
Йшла б краще піднімати моральний дух своїм соратникам - фашистам. Сосала б їм хуї і давала б у сраку, зігнувшись літерою "зет". Бо гвалтувати наших дівчат вашим виблядкам вже ніхто не дасть, зараз їм дають хіба що пизди. То йди задовільни роту бурятів чи якутів чи хто в вас там ще є. Заодно труси їм подаруєш, вони своїм дружинам передадуть.
Бля, ви нація виблядків, якої не повинно існувати на планеті. Але до цього все і йде.
Від такого дебілоїда я більше нічого не чекала.
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 992 times
Been thanked: 329 times

Re: Танго стилетів

Post by Anna »

Обережно, танго стилетів закінчується для чоловіка підборами у скронях...
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Снафф, и Короновирус, и В-2022,

Post by Stilet »

Кристина wrote: Mon Jul 11, 2022 9:00 am я більше нічого не чекала.
Мені похуй чого ти чекала а чого ні. Кацапи для мене (і для всього цивілізованого світу) - не люди. Вам можна писати що завгодно, говорити що завгодно і робити з вами все що завгодно. Ви - не люди, ви фашисти, вбивці, гвалтівники, військові злочинці і просто виблядки. І ті хто напав на Україну і ті хто це підтримує інформаційно і ті хто платить податки в бюджет фашистського диявольського рейху.
Тому бажаю вам всім здохнути. Не знаю що Господь буде робити з вами на тому світі, але дуже прошу Його прибрати вас з цього світу. І дуже приємно, коли ви здихаєте - і ваші виблядки у різних бєлгородах теж. І мені навіть похуй то наші промахнулися чи то ваші ракети падають назад у зону запуску - мені просто приємно, що ще якась кількість кацапів здохла. Бо це користь для всього світу.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Танго стилетів

Post by Stilet »

Anna wrote: Mon Jul 11, 2022 11:43 am Обережно, танго стилетів закінчується для чоловіка підборами у скронях...
Ну як можна пройти поруч і не помітити, як фашистська мерзота скиглить, що на них наклали санкції? Сука, дітки яких вони вбили то норм, а от Захід на них санкції наклав, бідолашки, яка несправедливість. І чого б це, ага. Та хай виздихають всі.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Танго стилетів

Post by Stilet »

Anna wrote: Mon Jul 11, 2022 11:43 am Обережно, танго стилетів закінчується для чоловіка підборами у скронях...
Пиздота, яка хуярить ракетами по моєму місту, де живу я, мої рідні, моя дитина - мені абсолютно похуй яким тоном з нею спілкуватися. Де зустріну - там і поясню її місце.
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Танго стилетів

Post by Кристина »

Дурачок какой то.
Last edited by Кристина on Mon Jul 11, 2022 4:01 pm, edited 3 times in total.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Танго стилетів

Post by Stilet »

Кристина wrote: Mon Jul 11, 2022 1:13 pm Дурачок какой то.
Христя, вчора у Херсоні здохло дуже багато кацапів, від нашого удару HIMARS. Іди відсоси їм хуї, виконай свій обов'язок перед родінай і фюрером.
Post Reply