За те щоб усі кацапи здохли

Оффтопик
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Кристина »

Ой дурак!!!
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Танго стилетів

Post by Кристина »

Stilet wrote: Mon Jul 11, 2022 4:41 pm
Кристина wrote: Mon Jul 11, 2022 1:13 pm Дурачок какой то.
Христя, вчора у Херсоні здохло дуже багато кацапів, від нашого удару HIMARS. Іди відсоси їм хуї, виконай свій обов'язок перед родінай і фюрером.
Ну всёравно я вам благодарна. Вы единственный кто снимал с меня кожу. Мне тогда понравилось. А на Пута с Зеленкой мне до пиздёнки.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Танго стилетів

Post by Stilet »

Кристина wrote: Tue Jul 12, 2022 6:58 am на Пута с Зеленкой мне до пиздёнки.
Не пизди. Я читав твої "перли" про "справедливу спецоперацію". Тому не знаю хто ти: кацап-фашист чи кацапка-фашистка - здохни, сука, разом зі своєю фашистською "федерацією" і всім що її утворює.
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Танго стилетів

Post by Кристина »

Stilet wrote: Tue Jul 12, 2022 10:19 pm
Кристина wrote: Tue Jul 12, 2022 6:58 am на Пута с Зеленкой мне до пиздёнки.
Не пизди. Я читав твої "перли" про "справедливу спецоперацію". Тому не знаю хто ти: кацап-фашист чи кацапка-фашистка - здохни, сука, разом зі своєю фашистською "федерацією" і всім що її утворює.
Бог не Тимошка, видит немножко.
Patriot
Posts: 101
Joined: Thu Nov 14, 2019 6:41 pm
Has thanked: 171 times
Been thanked: 36 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Patriot »

Шановний пане Stilet. Якщо ви дійсно бажаєте наблизити День Перемоги України і всього цивілізованого Світу над путінським фашизмом і допомогти притягнути до справедливої відповідальності всіх військових злочинців, терористів та дітовбивць - це краще всього робити наступними способами:
1. Записатись до лав ЗСУ чи тероборони, та боронити Україну зі зброєю в руках. Я це роблю саме так.
2. Стати волонтером, та допомагати ЗСУ різноманітною працею, яку, окрім волонтерів, нема кому виконувати. Якщо не можете тримати зброю - ідеальний варіант.
3. Допомагати грошима чи іншими матеріальними цінностями на користь ЗСУ та волонтерських організацій. Якщо ви бізнесмен - більше всього принесете користі саме таким способом.

А лаятись з дівчатами на форумах - це таке собі, якщо чесно.

Слава Україні!
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 329 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Anna »

Дуже вам дякую, пане Patriot, ви мене просто врятували, а то я зовсім не знала, що робити з цією сваркою...
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Patriot
Posts: 101
Joined: Thu Nov 14, 2019 6:41 pm
Has thanked: 171 times
Been thanked: 36 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Patriot »

Anna wrote: Fri Jul 15, 2022 7:08 pm Дуже вам дякую, пане Patriot, ви мене просто врятували, а то я зовсім не знала, що робити з цією сваркою...
Нема за що )
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Танго стилетів

Post by Stilet »

Кристина wrote: Fri Jul 15, 2022 9:51 am Бог не Тимошка, видит немножко.
Разумеется видит. Потому ваша фашистская страна и сдохнет вместе с ее фашистским населением.
Кстати ваш "бог" вам не поможет - потому что вы есть идолопоклонники и ваше "божество" это труп лысого сифилитика в пирамиде под красными пентаграммами. И идолы этого сифилитика у вас стоят в каждой деревне.
И вместо молитв у вас - жертвоприношения, потому вы и начинаете войны, убиваете гражданских и насилуете детей.
Желаю вам сдохнуть.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Stilet »

Patriot wrote: Fri Jul 15, 2022 1:05 pm Шановний пане Stilet. Якщо ви дійсно бажаєте наблизити День Перемоги України і всього цивілізованого Світу над путінським фашизмом і допомогти притягнути до справедливої відповідальності всіх військових злочинців, терористів та дітовбивць - це краще всього робити наступними способами:
1. Записатись до лав ЗСУ чи тероборони, та боронити Україну зі зброєю в руках. Я це роблю саме так.
2. Стати волонтером, та допомагати ЗСУ різноманітною працею, яку, окрім волонтерів, нема кому виконувати. Якщо не можете тримати зброю - ідеальний варіант.
3. Допомагати грошима чи іншими матеріальними цінностями на користь ЗСУ та волонтерських організацій. Якщо ви бізнесмен - більше всього принесете користі саме таким способом.

А лаятись з дівчатами на форумах - це таке собі, якщо чесно.

Слава Україні!
Ви ж не знаєте чим саме я займаюсь. Можете повірити - наближаю.
Але у мене є таке правило: називати речі своїми іменами. Тому зустрівши в мережі кацапську фашистську мерзоту я не збираюся називати її чимось іншим. І мене не цікавить стать цієї мерзоти - фашисти не мають статі, вони просто фашисти.
А всім кацапам зі слабкими нервами можу лише порекомендувати йти на хуй з доменів UA, PL, DE, US і т.д. В них є свій чєбурашка.ру, хай там і живуть, у своєму світі.
Героям Слава!
Слава Нації.
Смерть кацапській федерації!
User avatar
Людовик ХХХ
Posts: 131
Joined: Tue Dec 21, 2021 12:13 pm
Location: Одесса
Been thanked: 72 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Людовик ХХХ »

Stilet . Говорым тебi во вторый раз дружно - твои слова с каждой строкою все бiльше и бiльше начинают напомынать слова с губ Путина.
Мы понимаем , что щас така херова обстановка и мы всI тут на нервах. Но хватить уже дизморалить.
Мы понимаем тебе. Но хватить уже. Угомонысь. Мы не для того воюем с путней , что бы у нас самых завелыся Zет покклоннiкы.

Росия допустыла только одну ошибку -она не учла что будучi победителем Фашисткого Рейха, у нее самой от этого не появилось имуннiтета от ссамого фашизма. Вот так вона и незамiтыла як вляпалась в фашизм.

Наша задача - шо бы после победы не повторыть ее ошибки. Не возгордыться , и самым не допустить у нас выпыстувався собственный культ нацыстов.

Не веди себя как Орк . Запомны нашi слова - если после окончания войн на Украине вырастять собственнi оркы - ТО эт буде ЗНАЧИТ что ПУТIH ПОБЕДЫВ .
Post Reply