За те щоб усі кацапи здохли

Оффтопик
Кристина
Has thanked: 451 times
Been thanked: 72 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Кристина »

Млинець. Та він же своїми дебілоїдними постами вже всіх дістав. Його за його марення з тортуреса та шторні вигнали. Йому місце на політичних веб-сайтах. На англомовному форумі не пише жодного слова про політику. Знає, що там він швидко вилетить.

https://www.cruxforums.com/xf/members/stilet2.5720/

Ось почитайте у правилах.

https://www.cruxforums.com/xf/help/terms/
Кристина
Has thanked: 451 times
Been thanked: 72 times

Re: Танго стилетів

Post by Кристина »

Stilet wrote: Tue Aug 09, 2022 7:47 pm
Кристина wrote: Fri Jul 15, 2022 9:51 am Бог не Тимошка, видит немножко.
Разумеется видит. Потому ваша фашистская страна и сдохнет вместе с ее фашистским населением.
Кстати ваш "бог" вам не поможет - потому что вы есть идолопоклонники и ваше "божество" это труп лысого сифилитика в пирамиде под красными пентаграммами. И идолы этого сифилитика у вас стоят в каждой деревне.
И вместо молитв у вас - жертвоприношения, потому вы и начинаете войны, убиваете гражданских и насилуете детей.
Желаю вам сдохнуть.
Мне ещё смерти никто не желал. А ты живи долго и счастливо. Хотя. Не судьба тебе. А я ещё лет пятдесят минимум проживу.
Last edited by Кристина on Thu Aug 11, 2022 11:02 am, edited 1 time in total.
Patriot
Has thanked: 136 times
Been thanked: 19 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Patriot »

Stilet wrote: Tue Aug 09, 2022 7:51 pm Ви ж не знаєте чим саме я займаюсь. Можете повірити - наближаю.
Але у мене є таке правило: називати речі своїми іменами. Тому зустрівши в мережі кацапську фашистську мерзоту я не збираюся називати її чимось іншим. І мене не цікавить стать цієї мерзоти - фашисти не мають статі, вони просто фашисти.
А всім кацапам зі слабкими нервами можу лише порекомендувати йти на хуй з доменів UA, PL, DE, US і т.д. В них є свій чєбурашка.ру, хай там і живуть, у своєму світі.
Героям Слава!
Слава Нації.
Смерть кацапській федерації!
Так от і давайте називати речі своїми іменами. Фашисти не мають не тільки статі, вони ще й національності не мають. А цькувати людину тільки за належність до якоїсь національності - це вже само по собі фашизм. Ми - цивілізована країна, в який нема і не може бути місця ксенофобії. Людовік Вам все правильно написав - перемагаючи дракона важливо самому драконом не стати. Якщо Ви дійсно наближаєте Перемогу, будь ласка, припиніть брати участь у годуванні путінської пропаганди, ціль якої погіршити наші стосунки з західними партнерами, які постачають нам зброю, "доказами" того, що вони, начебто, дійсно воюють з "нацыками". Христина - мирна людина, не комбатант, нікого не вбила і не приймає участь у військових діях. Ми, на відміну від путінських вбивць, не б'ємо по мирним людям ні зброєю, ні словом!

Героям Слава!
Post Reply