За те щоб усі кацапи здохли

Оффтопик
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Кристина »

Млинець. Та він же своїми дебілоїдними постами вже всіх дістав. Його за його марення з тортуреса та шторні вигнали. Йому місце на політичних веб-сайтах. На англомовному форумі не пише жодного слова про політику. Знає, що там він швидко вилетить.

https://www.cruxforums.com/xf/members/stilet2.5720/

Ось почитайте у правилах.

https://www.cruxforums.com/xf/help/terms/
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Танго стилетів

Post by Кристина »

Stilet wrote: Tue Aug 09, 2022 7:47 pm
Кристина wrote: Fri Jul 15, 2022 9:51 am Бог не Тимошка, видит немножко.
Разумеется видит. Потому ваша фашистская страна и сдохнет вместе с ее фашистским населением.
Кстати ваш "бог" вам не поможет - потому что вы есть идолопоклонники и ваше "божество" это труп лысого сифилитика в пирамиде под красными пентаграммами. И идолы этого сифилитика у вас стоят в каждой деревне.
И вместо молитв у вас - жертвоприношения, потому вы и начинаете войны, убиваете гражданских и насилуете детей.
Желаю вам сдохнуть.
Мне ещё смерти никто не желал. А ты живи долго и счастливо. Хотя. Не судьба тебе. А я ещё лет пятдесят минимум проживу.
Last edited by Кристина on Thu Aug 11, 2022 11:02 am, edited 1 time in total.
Patriot
Posts: 101
Joined: Thu Nov 14, 2019 6:41 pm
Has thanked: 171 times
Been thanked: 36 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Patriot »

Stilet wrote: Tue Aug 09, 2022 7:51 pm Ви ж не знаєте чим саме я займаюсь. Можете повірити - наближаю.
Але у мене є таке правило: називати речі своїми іменами. Тому зустрівши в мережі кацапську фашистську мерзоту я не збираюся називати її чимось іншим. І мене не цікавить стать цієї мерзоти - фашисти не мають статі, вони просто фашисти.
А всім кацапам зі слабкими нервами можу лише порекомендувати йти на хуй з доменів UA, PL, DE, US і т.д. В них є свій чєбурашка.ру, хай там і живуть, у своєму світі.
Героям Слава!
Слава Нації.
Смерть кацапській федерації!
Так от і давайте називати речі своїми іменами. Фашисти не мають не тільки статі, вони ще й національності не мають. А цькувати людину тільки за належність до якоїсь національності - це вже само по собі фашизм. Ми - цивілізована країна, в який нема і не може бути місця ксенофобії. Людовік Вам все правильно написав - перемагаючи дракона важливо самому драконом не стати. Якщо Ви дійсно наближаєте Перемогу, будь ласка, припиніть брати участь у годуванні путінської пропаганди, ціль якої погіршити наші стосунки з західними партнерами, які постачають нам зброю, "доказами" того, що вони, начебто, дійсно воюють з "нацыками". Христина - мирна людина, не комбатант, нікого не вбила і не приймає участь у військових діях. Ми, на відміну від путінських вбивць, не б'ємо по мирним людям ні зброєю, ні словом!

Героям Слава!
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Stilet »

Patriot wrote: Thu Aug 11, 2022 12:55 am Так от і давайте називати речі своїми іменами.
Я саме це і роблю. Справа в тому, що я читав пости @Кристина на рашистському форумі shtorny.com - і тому констатую факт, что вона - фашистська мерзота.
Patriot wrote: Thu Aug 11, 2022 12:55 am Фашисти не мають не тільки статі, вони ще й національності не мають.
Очевидно. В тому числі, фашист(ка) українського етнічного походження (та хоч папуаського), яка топить за "зет-напівсвастику" і радується "успіхам сво" - є фашистом/фашисткою. Я вже навіть не хочу додавати про фашистське громадянство і сплату податків на утримання фашистської армії.
Тому Ви праві, національності це не має.
Patriot wrote: Thu Aug 11, 2022 12:55 am А цькувати людину тільки за належність до якоїсь національності
Ще раз, і з виділенням, щоб було зрозуміло раз і назавжди. Національність це совкове поняття, у всьому цивілізованому світі є: ethnicity i nationality. Ethnicity - це етнічне походження, і справді є така ethnicity - руський, і ця людина може бути хоч американської хоч навіть української nationality. І дуже багато руських такими і є і дуже багато їх воює проти фашистських виблядків.
Nationality - це приналежність до нації, тобто громадянство, підданство, або власна самоідентифікація. Так от, кожна особа, яка добровільно отримала і добровільно залишається в громадянстві ер-еф, або ідентифікує себе с ер-еф - є nationality "расєянін (-ка)". Воно ж кацап, рашист, пиздостанець, виблядок, одним словом. При цьому абсолютно несуттєво, яка ethnicity у даного виродка - хоч бурятська хоч тувінська хоч руська хоч українська. Воно є фашистським виблядком за власним вибором і ethnicity не має з цим нічого спільного. Так само, як Ремарк не мав нічого спільного з виблядками - підданими рейху або отримувачами фолькс-листів на окупованих територіях. Тому що Ремарк мав ethnicity німець але nationality американець (навіть у той час коли не мав паспорта, за самоідентифікацією).
Так от, нагадую, що ми у цивілізованому світі не дискримінуємо людей за ethnicity.
Nationality - це свідомий вибір особи, і якщо вона обирає фашизм, то обмежувати її можна і потрібно. Що і робить зараз Європейський Союз, викидаючи кацапів назад у їхню фашистську вигрібну яму. Незалежно від ethnicity - бо етнічний поляк з паспортом пиздостану полетить туди само куди і етнічний литовець з паспортом пиздостану, і навпаки етнічний руський, який відмовиться від кацапофашистського паспорта - не матиме ніяких проблем (і, до речі, вже розглядається сценарій видачі чогось на кшталт "паспорту Нансена" для тих біженців з кацапстану, які не є кацапофашистами, але не мають іншого паспорту).
Аналогічним чином, якщо кацапи з дагестану схочуть і зможуть відокремитися від свинорейху і створити свою державу Дагестан - то вони перестануть бути кацапами і стануть дагестанцями. І дай Бог щоб змогли. Те саме стосується і бурятії і удмуртії і самих руських - якщо вони вийдуть з кацапенрейху і створять свою нормальну Русскую Республику у кордонах декількох історичних областей колишнього Московського князівства. Тоді вони стануть русскими за nationality, незалежно від етнічного походження.

Щоб було ще більш зрозуміло - наш екс-прем'єр Єхануров є етнічним бурятом, і nationality українська.
Падаль яка гвалтувала дівчаток в українських містах могла бути теж етнічним бурятом, але nationality кацап.

Це і є єдино-можливий цивілізований погляд на народи, які населяють територію Північної Азії і Крайнього Сходу Європи, яка наразі колонізована фашистською мерзотою (незалежно від етнічного походження) і яку ця мерзота називає "ер-еф".
Ну і ще приклад кацапа - Сноуден, хоча очевидно, що етнічно він не має ніякого відношення до жодного з народів Північної Азії і Крайнього Сходу Європи. Але nationality кацап, вибір добровільний - отже є фашистом і виблядком.

Patriot wrote: Thu Aug 11, 2022 12:55 am Христина - мирна людина, не комбатант, нікого не вбила і не приймає участь у військових діях. Ми, на відміну від путінських вбивць, не б'ємо по мирним людям ні зброєю, ні словом!
Про слово це Ви загнули. Очевидно, б'ють зброєю лише по комбатантам, але пропагандонів "сво" (навіть непрофесійних) можна і треба бити словом. Розумних - аргументовано, тупих (як Крістіна) - просто посилаючи нахуй, тобто на дно - куди повинні йти всі кацапи до тих пір поки не перестануть ними бути. Це їх свідомий вибір.
До речі (це не цей приклад, очевидно, але хороший приклад про "некомбатантів" і "слово" Вільяма Джойса (ака "лорд хау-хау") після війни повісили за вироком суду. Хоча він зброї до рук не брав, а "всього лиш" пиздів на берлінському радіо, тексти написані Геббельсом. Щось на кшталт соловйова чи сімон'ян. Повісили.
І радіоведучих "Руанда 1000 пагорбів) засудили на довічку.
Це про слово.

Ну і як людина, яка ледь не втратила маму, сина і племінницю (про себе мовчу) вивозячи їх під обстрілами виблядків (реально) - я маю право говорити про громадян ри-фи все, що мені заманеться. І вимагати їх відсутності на українських територіях, в тому числі у інформаційному просторі.
Тому Крістіна іді нахуй, москва згори, расійская фєдєрация і її громадяни - здохніть.
Кому не подобається - хай спалить паспорт і піде вб'є свого фюрера. Ну або просто виїде з рейху і попросить притулку. Ну або йде нахуй і чекає "томагавків" на голову.
Patriot wrote: Thu Aug 11, 2022 12:55 am Героям Слава!
Героям Слава і смерть рашистській федерації!
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Танго стилетів

Post by Stilet »

Кристина wrote: Wed Aug 10, 2022 11:58 am Мне ещё смерти никто не желал.
Тебе и таким как ты желают смерти многие миллионы людей. Желают уже более семи месяцев. И желают справедливо - а потому пожелание имеет большие шансы сбыться.
Ну и кроме того твой фюрер так упорото тащит вас к ТМВ, что сраный белгород и прочие любители украинско-американских ракет, надо полагать, скоро пополнятся твоей массквой, и будете вы свою полусвастику рисовать на руинах. Пока вас, ублюдков и мразей, не денацифицируют. По-настоящему.
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 994 times
Been thanked: 329 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Anna »

Она не из Москвы, а из Нижнего
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Stilet »

Судя по динамике действий хуйла - туда тоже скоро начнет прилетать :-))))))) Краснодар уже проверяет убежища, а еще месяц назад были уверены в своей безопасности. Хотя чо там Краснодар - 24/02 даже Белгород был уверен в своей безопасности :-)))))))))
Вообще, интересно, что там такого делают с кацапами в этом ихнем рейхе - такое впечатление, что их генетически модифицируют.
Ну вот, жили себе эти ублюдки до 2014 года.
Элита барыжила нефтегазом и пиздила бабло.
Средний класс быдло с деньгами покупало машинки и ездило в египты ссать в бассейны и пугать людей.
Быдло без денег бухало сколько душа пропитанный ацетальдегидом мозг пожелает.
Чего блядям не хватало?
Скучно было?
Такое впечатление, что всем кацапам удаляют мозг и вставляют веревочку для удержания ушей.
Patriot
Posts: 101
Joined: Thu Nov 14, 2019 6:41 pm
Has thanked: 171 times
Been thanked: 36 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Patriot »

Stilet wrote: Fri Sep 30, 2022 8:35 pm Я саме це і роблю. Справа в тому, що я читав пости @Кристина на рашистському форумі shtorny.com - і тому констатую факт, что вона - фашистська мерзота.
Не бачив я такого на тому форумі, а навіть би і побачив - нічого дивного - вони ж там не читають наших новин, пабліків та ін. Якщо людина в чомусь помиляється - можно просто нормально пояснити, а не "записувати" відразу у фашисти.
Stilet wrote: Fri Sep 30, 2022 8:35 pm Ще раз, і з виділенням, щоб було зрозуміло раз і назавжди. Національність це совкове поняття, у всьому цивілізованому світі є: ethnicity i nationality. Ethnicity - це етнічне походження, і справді є така ethnicity - руський, і ця людина може бути хоч американської хоч навіть української nationality. І дуже багато руських такими і є і дуже багато їх воює проти фашистських виблядків.
Nationality - це приналежність до нації, тобто громадянство, підданство, або власна самоідентифікація. Так от, кожна особа, яка добровільно отримала і добровільно залишається в громадянстві ер-еф, або ідентифікує себе с ер-еф - є nationality "расєянін (-ка)". Воно ж кацап, рашист, пиздостанець, виблядок, одним словом. При цьому абсолютно несуттєво, яка ethnicity у даного виродка - хоч бурятська хоч тувінська хоч руська хоч українська. Воно є фашистським виблядком за власним вибором і ethnicity не має з цим нічого спільного. Так само, як Ремарк не мав нічого спільного з виблядками - підданими рейху або отримувачами фолькс-листів на окупованих територіях. Тому що Ремарк мав ethnicity німець але nationality американець (навіть у той час коли не мав паспорта, за самоідентифікацією).
Так от, нагадую, що ми у цивілізованому світі не дискримінуємо людей за ethnicity.
Nationality - це свідомий вибір особи, і якщо вона обирає фашизм, то обмежувати її можна і потрібно. Що і робить зараз Європейський Союз, викидаючи кацапів назад у їхню фашистську вигрібну яму. Незалежно від ethnicity - бо етнічний поляк з паспортом пиздостану полетить туди само куди і етнічний литовець з паспортом пиздостану, і навпаки етнічний руський, який відмовиться від кацапофашистського паспорта - не матиме ніяких проблем (і, до речі, вже розглядається сценарій видачі чогось на кшталт "паспорту Нансена" для тих біженців з кацапстану, які не є кацапофашистами, але не мають іншого паспорту).
Аналогічним чином, якщо кацапи з дагестану схочуть і зможуть відокремитися від свинорейху і створити свою державу Дагестан - то вони перестануть бути кацапами і стануть дагестанцями. І дай Бог щоб змогли. Те саме стосується і бурятії і удмуртії і самих руських - якщо вони вийдуть з кацапенрейху і створять свою нормальну Русскую Республику у кордонах декількох історичних областей колишнього Московського князівства. Тоді вони стануть русскими за nationality, незалежно від етнічного походження.

Щоб було ще більш зрозуміло - наш екс-прем'єр Єхануров є етнічним бурятом, і nationality українська.
Падаль яка гвалтувала дівчаток в українських містах могла бути теж етнічним бурятом, але nationality кацап.

Це і є єдино-можливий цивілізований погляд на народи, які населяють територію Північної Азії і Крайнього Сходу Європи, яка наразі колонізована фашистською мерзотою (незалежно від етнічного походження) і яку ця мерзота називає "ер-еф".
Ну і ще приклад кацапа - Сноуден, хоча очевидно, що етнічно він не має ніякого відношення до жодного з народів Північної Азії і Крайнього Сходу Європи. Але nationality кацап, вибір добровільний - отже є фашистом і виблядком.
Чули про батальон "Свобода России!"? Гадаю що чули. Так от вони (у більшості) самоідентифікують себе саме як росіяни, мають російське громадянство і добровільно в ньому залишаються. Але воюють на нашому боці проти путіна. Доречи, серед них є дуже багато кадрових російських військових, які спочатку прийшли на нашу землю воювати з т. н. "нацыками", але дуже швидко зрозуміли, що ніяких "нацыков" і "біолабораторій" тут немає, тому незахотіли брати участь у військових злочинах і перейшли на нашу сторону. Їх гасло "За Россию! За свободу!". Вони здебільшого не відмовляються від російських паспортів і люблять свою Батьківщину, так само як і ми свою, хочуть бачити її у своїх міжнародно визнаних кордонах, сильною та демократичною, а не тією країною-тереристом та вигнанцем, на яку її перетворило пуйло.
https://legionoffreedom.info/
Stilet wrote: Fri Sep 30, 2022 8:35 pm Про слово це Ви загнули. Очевидно, б'ють зброєю лише по комбатантам, але пропагандонів "сво" (навіть непрофесійних) можна і треба бити словом. Розумних - аргументовано, тупих (як Крістіна) - просто посилаючи нахуй, тобто на дно - куди повинні йти всі кацапи до тих пір поки не перестануть ними бути. Це їх свідомий вибір.
До речі (це не цей приклад, очевидно, але хороший приклад про "некомбатантів" і "слово" Вільяма Джойса (ака "лорд хау-хау") після війни повісили за вироком суду. Хоча він зброї до рук не брав, а "всього лиш" пиздів на берлінському радіо, тексти написані Геббельсом. Щось на кшталт соловйова чи сімон'ян. Повісили.
І радіоведучих "Руанда 1000 пагорбів) засудили на довічку.
Це про слово.

Ну і як людина, яка ледь не втратила маму, сина і племінницю (про себе мовчу) вивозячи їх під обстрілами виблядків (реально) - я маю право говорити про громадян ри-фи все, що мені заманеться. І вимагати їх відсутності на українських територіях, в тому числі у інформаційному просторі.
Тому Крістіна іді нахуй, москва згори, расійская фєдєрация і її громадяни - здохніть.
Кому не подобається - хай спалить паспорт і піде вб'є свого фюрера. Ну або просто виїде з рейху і попросить притулку. Ну або йде нахуй і чекає "томагавків" на голову.
Пропагондонів можно і зброєю. Доречи, пропагандони - це співучасники військових злочинів, тому на всіх, хто свідомо виправдовував військові злочини чекає, як мінімум, доля "алконафтера". Але потрібно відрізняти пропагандона, від людини, яка взагалі поза політикою і не дуже розуміється на цій темі. Це теж саме, що і звинувачувати людину, яка, наприклад, не є професійним медиком в тому, що вона комусь якось неправильно ранку перебинтувала.
В мене, доречи, на окупованій территорії брата вбили (був мирною людиною, жодного відношення до ЗСУ не мав, на відміну від мене) 24-ма пострілами, потім ще й танком переїхали... Нажаль, сволота, яка це зробила, вже здохла і я не зможу особисто розірвати її своїми руками...
Stilet wrote: Fri Sep 30, 2022 8:39 pm Тебе и таким как ты желают смерти многие миллионы людей. Желают уже более семи месяцев. И желают справедливо - а потому пожелание имеет большие шансы сбыться.
Ну и кроме того твой фюрер так упорото тащит вас к ТМВ, что сраный белгород и прочие любители украинско-американских ракет, надо полагать, скоро пополнятся твоей массквой, и будете вы свою полусвастику рисовать на руинах. Пока вас, ублюдков и мразей, не денацифицируют. По-настоящему.
Смерті бажають тим, хто безпосередньо приймає участь у вбивствах та катуваннях мирного населення України. Тим, хто зі зброєю в руках прийшов нас вбивати. Тим, хто с борту важких бомбардувальників, або з кораблів пускає ракети по мирних Українських містах. Тим, хто приймає рішення і командує цією "спецапирацыей". А також тим, хто в чатах, як нижчи істоти, радіють загибелі наших громадян, жінок, дітей... А тим, хто нічого цього не робить і сам страждає від путінського режиму - ні хто ніякої смерті не бажає.
І ще, ЗСУ не обстрілює мирні міста. ЗСУ працює лише по військових об'єктах. Бєлгород інколи ловить С-300 та "іскандери", які, з технічних причин, "відмовились" летіти на Харків.
Patriot
Posts: 101
Joined: Thu Nov 14, 2019 6:41 pm
Has thanked: 171 times
Been thanked: 36 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Patriot »

Stilet wrote: Sat Oct 01, 2022 11:31 pm Вообще, интересно, что там такого делают с кацапами в этом ихнем рейхе - такое впечатление, что их генетически модифицируют.
Ну вот, жили себе эти ублюдки до 2014 года.
Элита барыжила нефтегазом и пиздила бабло.
Средний класс быдло с деньгами покупало машинки и ездило в египты ссать в бассейны и пугать людей.
Быдло без денег бухало сколько душа пропитанный ацетальдегидом мозг пожелает.
Чего блядям не хватало?
Скучно было?
Такое впечатление, что всем кацапам удаляют мозг и вставляют веревочку для удержания ушей.
Здесь много теорий. Возможно просто путин больной на голову. А возможно - он и его подельники просто сознательно уничтожают свою страну в интересах третьих стран, например Китая. Лично я больше верю в первый вариант - нездоровая у него физиономия.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: За те щоб усі кацапи здохли

Post by Stilet »

Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm Не бачив я такого на тому форумі
Ну то я бачив. Ви не бачили - то вважайте, що не було. А я бачив, читав, а тому маю висновок.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm а навіть би і побачив - нічого дивного
Очевидно. Нічого дивного. Масові згвалтування, вбивства, катування людей, крадіжки електрочайників - для мене в цьому теж нічого дивного. Це ж кацапи. Фашисти.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm вони ж там не читають наших новин, пабліків та ін.
Мене це не цікавить. Особисті проблеми фашистів це особисті проблеми фашистів. Ми живемо в епоху інтернету - це раз. Сам факт нападу на іншу державу нічого крім відрази у нормальної людини не викликає, навіть без читання пабліків - це два.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm Якщо людина в чомусь помиляється - можно просто нормально пояснити
Фашистам не треба нічого пояснювати - так само як не треба було нічого пояснювати гітлерівським нацистам і тим, хто їх підтримував. Фашисти - не люди.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm а не "записувати" відразу у фашисти.
Вони самі себе туди записали, я тут ні до чого, як і Україна в огулі.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm Чули про батальон "Свобода России!"? Гадаю що чули. Так от вони (у більшості) самоідентифікують себе саме як росіяни, мають російське громадянство і добровільно в ньому залишаються. Але воюють на нашому боці проти путіна. Доречи, серед них є дуже багато кадрових російських військових, які спочатку прийшли на нашу землю воювати з т. н. "нацыками", але дуже швидко зрозуміли, що ніяких "нацыков" і "біолабораторій" тут немає, тому незахотіли брати участь у військових злочинах і перейшли на нашу сторону. Їх гасло "За Россию! За свободу!". Вони здебільшого не відмовляються від російських паспортів і люблять свою Батьківщину, так само як і ми свою, хочуть бачити її у своїх міжнародно визнаних кордонах, сильною та демократичною, а не тією країною-тереристом та вигнанцем, на яку її перетворило пуйло.
https://legionoffreedom.info/
Чудово, люди виправляють те, що натворили. Вони - колишні фашисти, які перестали ними бути - участь у війні на боці України нівелює наявність паспорту, це сильніший фактор. Але вони дещо запізнилися - це треба було робити після 2014, тепер ні про яку росію в чинних кордонах мова у цивілізованому світі не йде - йдеться про деколонізацію.
Їм повірили у 1991, що вони здатні стати цивілізованою країною - і більше цю помилку ніхто не повторить. Колоніальна імперія "ер-еф" природньо скочується до фашизму і тоталітаризму, це підтримується більшістю кацапів, а отже це повинно бути припинено шляхом дезінтеграції фєдєрашки.
І Легіон тут не зарадить - вони хороші хлопці але їх 0,000Х відсотків від загальної кількості населення. Решта - кацапські виблядки і фашисти.
До речі, не спостерігається, щоб крістіна спокутувала свою провину тим способом який чудово доступний для особи жіночої статі - тобто на інформаційному фронті. Бо писати про "успіхи спецоперації" і рекламувати брєд конашенкова про 10000000 знищених бандерівців вона могла, а елементарно написати, що ве-ес-ер-еф - військові злочинці, федерація - фашистська держава, а путін - фашист, чмо і міжнародний злочинець - не спостерігали. Тобто приклад з Легіоном невдалий, бо для крістіни ніяк не підходить.
А ще додам, що каяття кацапів після 21/09 викликає тільки сміх і презирство ще більше ніж було.
Каятися треба було до мобілізації. А після - це "вой обоссанной свиньи", а не каяття.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm Пропагондонів можно і зброєю. Доречи, пропагандони - це співучасники військових злочинів, тому на всіх, хто свідомо виправдовував військові злочини чекає, як мінімум, доля "алконафтера".
Вони їх рідко виправдовують, найчастіше - заперечують. Так як це робила крістіна.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm від людини, яка взагалі поза політикою
Війна це не політика. Політика це прогноз відсотків депутатів до парламенту від конкретної партії. Або обговорення міждержавної угоди. Війна скасовує політичну діяльність в принципі. А тим більше не політика - масові вбивства, катування, згвалтування дівчат і пограбування будинків. Якщо особа вважає це "політикою" - то це і є фашист, патентований і класичний
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm Це теж саме, що і звинувачувати людину, яка, наприклад, не є професійним медиком в тому, що вона комусь якось неправильно ранку перебинтувала.
(Повторюся мабуть, але відповім і на це) Якщо мова йде про збройний напад на невинних людей, вбивства, катування, згвалтування дівчат і про те як "бинтувальник" пиздить унітази - то абсолютно похуй чи є цей виродок професійним медиком чи ні. Тому що до медицини його "діяльність" має таке саме відношення як і до політики.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm В мене, доречи, на окупованій территорії брата вбили (був мирною людиною, жодного відношення до ЗСУ не мав, на відміну від мене) 24-ма пострілами, потім ще й танком переїхали... Нажаль, сволота, яка це зробила, вже здохла і я не зможу особисто розірвати її своїми руками...
Але Ви розумієте, що цю сволоту одягли, взули, нагодували і спорядили на вбивство - такі платники податків як крістіна, такі виборці як крістіна, і дали натхнення такі "небайдужі громадяни ереф які двома руками за спєцапірацию" як крістіна? Без них всіх він би просто не прийшов. Тому що армію споряджає і утримує - суспільство. І у тієї сволоти є мама/дочка/дружина, яким він вислав чайник, унітаз і чужі труси - і цілком можливо, що радісно розповів як вбивав і переїжджав танком.
Не знаю в новітній історії армії, яка б воювала без підтримки суспільства.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm Смерті бажають тим, хто безпосередньо приймає участь у вбивствах та катуваннях мирного населення України. Тим, хто зі зброєю в руках прийшов нас вбивати. Тим, хто с борту важких бомбардувальників, або з кораблів пускає ракети по мирних Українських містах. Тим, хто приймає рішення і командує цією "спецапирацыей". А також тим, хто в чатах, як нижчи істоти, радіють загибелі наших громадян, жінок, дітей...
А також (додам) тим, хто пише, що наші громадяни і жінки самі себе вбивають, гвалтують і грабують і що "спєцапірация" дастігнєт сваєй целі. Як крістіна. Власне вона ще й писала, що "ждітє скора вас дєнацифіцируют". Тому бажати їй смерті можна і потрібно.
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm А тим, хто нічого цього не робить і сам страждає від путінського режиму - ні хто ніякої смерті не бажає.
Очевидно, але такі закінчилися у перший місяць після 24/02 і давно емігрували (в т.ч. у Легіон) або сидять або інваліди (знаю про людину якій проломали череп у єкатєрінбургу).
Patriot wrote: Sun Oct 02, 2022 9:18 pm І ще, ЗСУ не обстрілює мирні міста. ЗСУ працює лише по військових об'єктах. Бєлгород інколи ловить С-300 та "іскандери", які, з технічних причин, "відмовились" летіти на Харків.
Очевидно що не обстрілює. То я до того, що на маскву і ніжній теж почнуть падати С-300 та "іскандери", з технічних причин :-))))))))))) Рано чи пізно. Відмовившись летіти на пускові НАТО, наприклад. Бо їхній фюрер сам до цього веде - як сьогодні читав у американців - "у всіх модельованих сценаріях ядерного стримування наразі немає гарантованих хеппі-ендів - але якщо ТМВ все ж почнеться, то почне її путін а не ми". Але якщо зі стримуванням не дуже окей, то зі знищенням ер-еф якраз окей - це гарантовано усіма сценаріями. Питання тільки в ціні.
Однак кращий варіант - дезінтеграція ер-еф ДО настання події ТМВ. Тому що в ідеалі вбивати кацапів повинні самі кацапи. Нехай створюють свої ХуйНР, воюють один з одним, анексують один одного, окупують, катують один одного, гвалтують, вбивають - це буде достойний для них фінал, бо вони за це боролися і їм це подобається. А захисники і захисниці ЗСУ повинні повернутися живими і здоровими і насолоджуватися коханням, теплим морем, смачною їжею і взагалі мирним життям. А кацапи нехай вбивають один одного, для планети це великий плюс. Ну а потім коли їм набридне - стануть русскими - будуть будувати невеличкі Московську і Сєвєроруську республіки і звертатися до України по допомогу у виконанні критеріїв для асоціації з ЄС
Але кров там буде - це мій прогноз. Фашистське суспільство так просто не схаменеться і простим викиданням виродків за кордони України тут не обійдеться - треба або дуже сильний зовнішній удар (але ж ми не хочемо ТМВ) або дуже кривава внутрішня баня. Останнє обов'язково відбудеться, якщо ядерне стримування спрацює. Якось так.
Post Reply