Дівок треба драти?

Прочие снафф-обсуждения
диодот
Posts: 34
Joined: Thu Apr 11, 2019 1:51 pm

Re: Дівок треба драти?

Post by диодот »

Господарю, пиши з великої літери. І сідай писати/друкувати лише повністю оголеною. Адже тобі нема чого приховувати від свого Господаря?
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 994 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Звичайно, коли я сама або наодинці з Господарем -- я завжди гола. Але на жаль, вдома бувають люди, від яких є що приховувати. Велику літеру виправила.
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
диодот
Posts: 34
Joined: Thu Apr 11, 2019 1:51 pm

Re: Дівок треба драти?

Post by диодот »

Не слід приховувати від людей свого підкореного стану. Принаймні під халатиком чи сукнею у тебе не повинно бути ніякої білизни. Сексуальная служанка не така як інші жінки і не заслуговує права носити трусікіи та ліфчик. Сором і приниження мають стати твоїми постійні супутниками і на людях, і на камеру, і наодинці з Господарем.
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 994 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Як би знайти того, з ким можна буде не приховувати... На жаль, суспільство не схвалює такі стосунки й в першу чергу засуджує "верхніх", тому саме вони не бажають це афішувати, а що я можу проти них? Але з тим, щоб ходити в коротких сукнях без білизни й час від часу засвічуватись -- жодних проблем нема.
Коли, скажімо приходить хтось малознайомий, а я на кухні ріжу овочі -- можу навмисно почісати сідницю й заголити дупу. Або розкинутись недбало в кріслі, розсунувши ноги, а потім зойкнути "ой" і закритись рукою.
Але про те, що в мене є Господар -- в офлайні ніхто не знає...
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
диодот
Posts: 34
Joined: Thu Apr 11, 2019 1:51 pm

Re: Дівок треба драти?

Post by диодот »

Якщо побачать сліди від різки або стеку на твоїх сдіницях, чи хоча б червоні плями від гарячого спанкінгу, то відразу про все дізнаються. А тобі і не треба ховатися. Адже твоя дупа заслуговує саме на таке поводження з нею. Корекція твого тіла і, насамперед твого голого білого заду - важлива справа у вихованні тебе як справжньої нижньої. Рабиня має червоніти не від сорому, а від добрячої порки.
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 994 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Я особисто й не ховаюсь, але на жаль, моя дупа поки що не отримує того, на що заслуговує. Самій себе відлупцювати, чи що? Щоб бути справжньою нижньою, треба мати справжнього верхнього, а в нас це поки тільки на рівні гри :(
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Дівок треба драти?

Post by Богдан »

:o Нічого собі! Я таких дівчат ще не зустрічав! Де ви їх знаходите? Здається справді треба мені по клубах спеціалізованих пошукати...
Дівок треба драти!
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 994 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Богдане, почитала що ти тут написав. Запам'ятай головне правило -- ніколи не принижуйся перед дівчатами, ми цього дуже не любимо. Чоловік має бути на висоті, бути сильним, сміливим і красивим, і тоді він завжди може дозволити жорсткіше поводитись із дівчатами. Але в реалі я таких практично не зустрічала. Добрих верхніх знайти теж важко.
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
диодот
Posts: 34
Joined: Thu Apr 11, 2019 1:51 pm

Re: Дівок треба драти?

Post by диодот »

Анна, а чи не шукала ти домінуючого Господаря серед кавказьців, турків чи арабів? Не пробувала посиліти на Його обрізаній палі, не смкувала набряклу слизьку голівку чи тверду як тунісний м"яч мошонку, сповнену східних делікатесів для слухняних слов'янських дівчат?
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 994 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Думала про це, але серйозно поки не шукала...
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Post Reply