Дівок треба драти?

Прочие снафф-обсуждения
Blackmonkey
Posts: 130
Joined: Tue Nov 12, 2019 5:24 pm
Location: Украина
Has thanked: 13 times
Been thanked: 28 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Blackmonkey »

Найкращі ліки від мрій про порку - це справжня порка у реалі. Чомусь дівчини вважають, що "справжній господин" буде примушувати їх робити те, що вони самі бажали, але соромилися. Якщо верх буде робити те, що хоче низ, то хто з них хто? Тому перша ж добра порка - швидке стоп-слово - і ваніль знов рулить.
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 2:44 pmЧомусь дівчини вважають, що "справжній господин" буде примушувати їх робити те, що вони самі бажали, але соромилися.
Залежить про що ми говоримо. В цивільному БДСМ на основі БДР так і буде.
Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 2:44 pmЯкщо верх буде робити те, що хоче низ, то хто з них хто?
Інверсія в наш час взагалі звичайна річ. От наприклад, як називають себе президенти? "Слуга народу", "раб на галерах" і т.і.
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Shadowfax »

Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 2:44 pmНайкращі ліки від мрій про порку - це справжня порка у реалі.
Може й так, але я напевне цього просто не вмію, або сил не вистачає. Вистачає рівно на те, щоб в неї не виникало бажання шукати пригод на свою дупу з кимось іншим.
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Blackmonkey
Posts: 130
Joined: Tue Nov 12, 2019 5:24 pm
Location: Украина
Has thanked: 13 times
Been thanked: 28 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Blackmonkey »

Anna wrote: Sun Nov 24, 2019 4:07 pm
Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 2:44 pmЧомусь дівчини вважають, що "справжній господин" буде примушувати їх робити те, що вони самі бажали, але соромилися.
Залежить про що ми говоримо. В цивільному БДСМ на основі БДР так і буде.
Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 2:44 pmЯкщо верх буде робити те, що хоче низ, то хто з них хто?
Інверсія в наш час взагалі звичайна річ. От наприклад, як називають себе президенти? "Слуга народу", "раб на галерах" і т.і.
Сірий, але вимогливий низ шукає розкішного та слухняного верха. Це як класичне оголошення на сайті знайомств. Smells like 50 shades.
Blackmonkey
Posts: 130
Joined: Tue Nov 12, 2019 5:24 pm
Location: Украина
Has thanked: 13 times
Been thanked: 28 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Blackmonkey »

Shadowfax wrote: Sun Nov 24, 2019 4:33 pm
Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 2:44 pmНайкращі ліки від мрій про порку - це справжня порка у реалі.
Може й так, але я напевне цього просто не вмію, або сил не вистачає. Вистачає рівно на те, щоб в неї не виникало бажання шукати пригод на свою дупу з кимось іншим.
Пощастило?
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 5:40 pmПощастило?
Не пощастило йому зі мною. Я насправді вимоглива, а він занадто хвилюється і заради моєї безпеки виконує мої забаганки...
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Blackmonkey
Posts: 130
Joined: Tue Nov 12, 2019 5:24 pm
Location: Украина
Has thanked: 13 times
Been thanked: 28 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Blackmonkey »

Не пощастило йому зі мною. Я насправді вимоглива, а він занадто хвилюється і заради моєї безпеки виконує мої забаганки...
Задоволення собою у цій фразі чую я велике.
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 6:11 pmЗадоволення собою у цій фразі чую я велике.
Не дарма, не дарма...
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Shadowfax »

Anna wrote: Sun Nov 24, 2019 5:57 pmЯ насправді вимоглива
Гадаю, ви з Blackmonkey про різну вимогливість кажете.
Blackmonkey wrote: Sun Nov 24, 2019 2:44 pmТому перша ж добра порка - швидке стоп-слово - і ваніль знов рулить.
Можу запевнити, що Аня швидше втратить свідомість, ніж скаже стоп-слово. Але якщо її справді хтось заб'є до півсмерті -- я собі цього не пробачу...
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
User avatar
Anna
Posts: 749
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 329 times

Re: Дівок треба драти?

Post by Anna »

Shadowfax wrote: Mon Nov 25, 2019 2:24 amМожу запевнити, що Аня швидше втратить свідомість, ніж скаже стоп-слово. Але якщо її справді хтось заб'є до півсмерті -- я собі цього не пробачу...
Ну це ти вже мені лестиш... І не винувать себе, й не думай, що це ти мене підсадив. І намагатися мене "вилікувати" не треба, прийде час -- і сама піду до психіатра, а поки молода, можу насолоджуватись :D
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Post Reply