Повішення дівчат

Фотки, 3D, малюнки і т. і.
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Повішення дівчат

Post by Богдан »

Чудові фотки!
Дівок треба драти!
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Повішення дівчат

Post by ignat »

Ще одна. Вона одна з перших моїх робіт
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Гарячий натюрморт

Post by ignat »

:o
Last edited by ignat on Tue May 21, 2019 10:55 pm, edited 1 time in total.
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re:Червона краватка

Post by ignat »

І знову повертаюся до піонерського галстука. Він для фашиста, як червона ганчірка для бика. Дві ідеології не терплять один одного, і звідси починається замикання в мізках.
Дівчинка підліток пишалася тим, що вона піонер. Вона не носила краватку відкрито, але ховала це в портфелі.
Послужливий фашистський холуй одного разу вирішив перевірити портфель дівчинки. Коли він знайшов краватку, то відразу повідомив куди слід.
Коли фашисти приїхали за дівчинкою, старшокласниця заступилася за дівчинку, сказавши, що це він, халуй, злісний і мерзенний, вирішив так пожартувати, підкинувши краватку в портфель.
Дівчині не повірили, бо холуй виявився більш красномовніше.
Ми бачимо повішення двох дівчат. Старшокласниця вже страчена. Вона ледь торкалася ногами землі, але це не допомогло їй вижити.
Дівчинці пов'язали краватку на шию. Для вистоенних з боків малих учениць, це як попередження. Вчителька намагається зупинити страту. Вона просить, благає. Але фашисти відмовляють. Закон-є закон! Вони роблять обмовку, що вони теж люди. Хоча, їх ніхто не розуміє навколо, так само, як і вони не хочуть нічого розуміти.
Дівчинка в напівнепритомному стані. Вона що щось шепоче, але мотузка приготувалася перетиснути і її шию.
Це драма без Шекспіра. І замість побитого резюме - "ніхто не забутий, ніщо не забуте!", людина, котра подивилася дану стару фотографію, поплеще очима, і піде через півгодини пити пиво.
Last edited by ignat on Tue May 21, 2019 10:55 pm, edited 1 time in total.
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Повішення дівчат

Post by Богдан »

Отут видно, що тверезому фашистові не потрібна драбина, щоб повісити дівчину. Прив'язав мотузку до стовбуру, перекинув через гілку -- а далі можна й так дотягнутися щоб накинути на шию зашморг.
Дівок треба драти!
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Повішення дівчат

Post by ignat »

Не знаю, де він буде затягувати їй вузол, ззаду? Зараз, щоб здати на права рибалки в Німеччині, треба проявити знання при убиванні риби.
Вони, коли збиралися в похід, мабуть теж закінчували короткі курси на повішення. Оптимальний вибір точки для вузла петлі. Як подивлюся на документальних фотографіях, часто вузол виявляється спереду.
Чи те, спеціально вони так робили, чи, по ходу вийшло так. Але вузол спереду, як я думаю, це вже чисте придушення. Як руками, тільки з потроєною силою.
Нафіг вона краватку носила в портфелі? Ну, душив би її в жарт на переменке учень Вова, і все б обійшлося. Краще б червоні колготки носила в портфелі. Учень Вова поставив би на них ляпку, і все.
Так ні, тепер душити дівку будуть, як помийну кішку в яру. Хоч би в який-небудь хмизняк від школи відійшли подалі, щоб ніхто не бачив.
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Повішення дівчат

Post by Shadowfax »

Не знаю як у реалі, але на ваших малюнках вузол або ззаду, або збоку.
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Повішення дівчат

Post by ignat »

не завжди
ignat
Posts: 45
Joined: Fri Jul 06, 2018 1:26 pm
Location: Hamburg

Re: Повішення дівчат

Post by ignat »

:?
Last edited by ignat on Tue May 21, 2019 10:55 pm, edited 1 time in total.
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Повішення дівчат

Post by Shadowfax »

Добре, але всі ці повішення -- в приміщеннях, а не на деревах. Там зазвичай недоліку в усяких корисних предметах немає. Можна хоч як прив'язати.
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Post Reply