Світ секс андроїдів

Фотки, 3D, малюнки і т. і.
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by Кристина »

Короче. Не хочу я чтобы мои мозги пересадили в тело куклы андроида. Мне нравятся человеческие тела. Вот если бы в них, в красивое тело девушки или парня, тогда да. А так я и от своего балдею.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Кристина wrote: Fri Nov 04, 2022 1:16 pm Короче. Не хочу я чтобы мои мозги пересадили в тело куклы андроида. Мне нравятся человеческие тела. Вот если бы в них, в красивое тело девушки или парня, тогда да. А так я и от своего балдею.
Тю, це ж діло добровільне. Ви ж не секс рабиня, яку вчать в школі рабинь для життя в тілі репліканта рабині. А для вільних людей це діло добровільне і дуже дороге, і то тільки старі і хворі на таке в основному наважуються, щоб отримати юне здорове тіло
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Кристина wrote: Fri Nov 04, 2022 1:16 pm Короче. Не хочу я чтобы мои мозги пересадили в тело куклы андроида. Мне нравятся человеческие тела. Вот если бы в них, в красивое тело девушки или парня, тогда да. А так я и от своего балдею.
І це не андроїди, хоча такі в моєму світі теж є, це клони, репліканти, штучно вирощені тіла, які нічим не відрізняються від звичайних людських тіл, хіба здоровіші, витриваліші, красивіші і довговічніші, а біоімпланти і кібернетичні імпланти - це необов'язкова опція, але дуже корисна, наприклад деякі нейроімпланти наділяють швидкою реакцією, яка допомагає під час бою, виживання, інші контролюють стан здоров'я, самопочуття, допомагають відновлюватись тілу після ушкоджень
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by Кристина »

SadoMazoMaster wrote: Fri Nov 04, 2022 1:45 pm
Кристина wrote: Fri Nov 04, 2022 1:16 pm Короче. Не хочу я чтобы мои мозги пересадили в тело куклы андроида. Мне нравятся человеческие тела. Вот если бы в них, в красивое тело девушки или парня, тогда да. А так я и от своего балдею.
Тю, це ж діло добровільне. Ви ж не секс рабиня, яку вчать в школі рабинь для життя в тілі репліканта рабині. А для вільних людей це діло добровільне і дуже дороге, і то тільки старі і хворі на таке в основному наважуються, щоб отримати юне здорове тіло
И где бы эти старики взяли юное тело? Для этого нужно лишить жизни какую нибудь девушку. Добровольно не какая девушка на это не согласится.
Разве что принудительно.
Last edited by Кристина on Fri Nov 04, 2022 2:04 pm, edited 1 time in total.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Ця картинка на фантазію про нову дівчину репліканта, куплену таємно в нелегальних торговців для самі знаєте чого збоченим міліонером. Бідна дівчина, але той міліонер отримає своє, будучи лінчованим реплікантами в світі Дикого Заходу
Attachments
IMG_16674027291813282.jpg
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Кристина wrote: Fri Nov 04, 2022 1:53 pm
SadoMazoMaster wrote: Fri Nov 04, 2022 1:45 pm
Кристина wrote: Fri Nov 04, 2022 1:16 pm Короче. Не хочу я чтобы мои мозги пересадили в тело куклы андроида. Мне нравятся человеческие тела. Вот если бы в них, в красивое тело девушки или парня, тогда да. А так я и от своего балдею.
Тю, це ж діло добровільне. Ви ж не секс рабиня, яку вчать в школі рабинь для життя в тілі репліканта рабині. А для вільних людей це діло добровільне і дуже дороге, і то тільки старі і хворі на таке в основному наважуються, щоб отримати юне здорове тіло
И где бы эти старики взяли юное тело? Для этого нужно лишить жизни какую нибудь девушку. Добровольно никакая девушка на это не согласится.
Разве что принудительно.
Тю, біоінжинерія, генетика, виростять штучним способом цілий організм а не окремі органи. В біореакторі виростять клітини і сформують за допомогою 3д біопринтерів. Так зараз вирощують поки що неповноцінні органи і тканини а також штучне мясо. Але наука йде вперід, і скоро донори не треба будуть, зіпсувався орган, виростили штучний, що ідеально підходить пацієнту, втратив руку, ногу - виростять і пришиють нову, а потім можна буде купити штучно вирощене мясо, що за смаковими якостями і поживністю не буде відрізнятись від звичайного. А потім діло дійде і до вирощування цілих організмів і людей таким методом і навіть пересадки, імплантацію мізків чи копіювання, перенесення в нове тіло особистості.
User avatar
Кристина
Posts: 323
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 598 times
Been thanked: 80 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by Кристина »

SadoMazoMaster wrote: Fri Nov 04, 2022 2:04 pm
Кристина wrote: Fri Nov 04, 2022 1:53 pm
SadoMazoMaster wrote: Fri Nov 04, 2022 1:45 pm
Тю, це ж діло добровільне. Ви ж не секс рабиня, яку вчать в школі рабинь для життя в тілі репліканта рабині. А для вільних людей це діло добровільне і дуже дороге, і то тільки старі і хворі на таке в основному наважуються, щоб отримати юне здорове тіло
И где бы эти старики взяли юное тело? Для этого нужно лишить жизни какую нибудь девушку. Добровольно никакая девушка на это не согласится.
Разве что принудительно.
Тю, біоінжинерія, генетика, виростять штучним способом цілий організм а не окремі органи. В біореакторі виростять клітини і сформують за допомогою 3д біопринтерів. Так зараз вирощують поки що неповноцінні органи і тканини а також штучне мясо. Але наука йде вперід, і скоро донори не треба будуть, зіпсувався орган, виростили штучний, що ідеально підходить пацієнту, втратив руку, ногу - виростять і пришиють нову, а потім можна буде купити штучно вирощене мясо, що за смаковими якостями і поживністю не буде відрізнятись від звичайного. А потім діло дійде і до вирощування цілих організмів і людей таким методом і навіть пересадки, імплантацію мізків чи копіювання, перенесення в нове тіло особистості.
А зачем старикам юное новое тело, если у них и мозги то отрафировались. Лучше бы им мозги заменили. Моя бабушка иногда несёт такой бред.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by SadoMazoMaster »

[/quote]
А зачем старикам юное новое тело, если у них и мозги то отрафировались. Лучше бы им мозги заменили. Моя бабушка иногда несёт такой бред.
[/quote]

Мозок теж обновляється, старі пошкоджені клітини поступово обновляються новими клітинами під час періоду адаптації, відбувається реінервація, відновлення кровоносних судин в мозку, мозок поступово омоложується, оновлюється, людина позбувається від старечих хвороб мозку і її розум і ясність думок відновлюється і це знову молода людина з досвідом минулого життя. Головне не копіювати а саме перенести свідомість, особистість в нове тіло, де вже мозок оновлюється. Це один із теоретичних способів перенесення свідомості (ключове перенесення а не копіювання, хоча копіювання теж допускається). Цей спосіб дуже важкий, кропіткий, ризикований, можливий в далекому майбутньому, але він найбільш імовірний чим інші, наприклад мрт синаптичної структури чи наніти, хоча вони теж можливі, але в рази тяжчі
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Картинки не мої, але ці дівчата теж секс рабині, можливо, репліканти. Можливо снаф, що лишився за кадром. В такому стилі на таку тему хочу малювати
Attachments
12.jpg
104.jpg
96793956_p0_master1200.webp
87350336_p0_master1200.jpg
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Світ секс андроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Темні ельфи з Вархамер 40000. Ось де простір для БДСМ і снаф фантазій, для тих хто в темі про Ваху і темних ельфів
Attachments
eRrH8TgLqvRdBq7oSRqk=_.jpg
Post Reply