Венеційський міст (утоплення)

Другие фетиши
Post Reply
Shadowfax
Site Admin
Posts: 323
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Венеційський міст (утоплення)

Post by Shadowfax »

Українська

  Широко розкинувся Дніпро! Оспіваний ще Гоголем, він і досі був прекрасний. Лютий щосили лютує, мороз скував річку, навколо біло-білесенько. Тиша. Зовсім і не скажеш, що це самісіький центр міста. Острови, покриті засніженим лісом, рівна гладінь покритої снігом криги. І лише десь вдалині видніються рідкісні автомобілі, їх зовсім не чути. Тишу порушує лише ледве чутний стукіт коліс поїзда метро, що їде по мосту. У поїзді їхало кілька друзів і подруг. Вони жили по сусідству, тому домовилися їхати разом. Вони перемовлялися, жартували, одна з дівчат задумливо дивилася на Дніпро. Незабаром міст скінчився, і за вікном потягнулися ліси. Мимоволі думається про пікніки, шашлики і інші приємні речі. "Станція Гідропарк" — пролунало з динаміків. Друзі почали хапати свої речі і збиратися на вихід. Станція була наземною, в обличчя відразу дихнуло морозом. Друзі змішалися з натовпом і пішли до виходу. Спустилися по сходах і пішли по пішохідному тунелю під насипом. Біля виходу з тунелю стояла досить велика компанія хлопців і дівчат. Хтось з рюкзачками, хтось з сумками. Одна з дівчат стояла з термосом і пила чай. "О, приві-і-і-іт!" — почувся дружний хор голосів. Друзі та подруги почали тиснути один одному руки, плескати один одного по плечах і обійматися. Особливо сміливі цілували дівчат на очах у їхніх хлопців і своїх подруг. Нова хвиля розмов:
 — Ну що там, як життя?
 — Та нормально.
 — До речі, а Льоха з вами?
 — Сказав, трохи затримається.
 — Ну добре, тоді чекаємо на Льоху та йдемо вже.
  Чекати довго не довелося. Незабаром до станції під'їхав черговий потяг і через деякий час серед виходять пасажирів з'явився і Олексій з сім'єю. Йому було тридцять з гаком років. Його дружину звали Наталя, вона була майже на десять років старше. З ними був восьмирічний син Вадим. "Салют, камаради!" — закричав Олексій з тунелю і наддав ходи. Підбігши ближче до компанії, він почав обіймати дівчат і цілувати їх в щоку. Наталя стояла віддалік і лише морщила ніс. Зробити вона з ним нічого не могла. Спочатку вона намагалася воювати, робила зауваження, він лише огризався. Загрожувала розлученням, та Олексій тільки називав її ненормальною. Потусовавшись трохи на сайті знайомств, Наталя зрозуміла, що така як вона, стара, з десятком зайвих кілограмів і причепом, нафіг нікому не потрібна. Хіба що таким самим бабіям, яким подобаються великі цицьки. "Вадік!" — покликав Олексій сина. Хлопчик швидко побіг до тата. Хлопці та дівчата вже похапали свої рюкзаки і сумки і потихеньку вирушили в дорогу.
  Йти було зовсім недалеко, метрів двісті. Варто трохи пройти — і пейзаж зовсім інший. Позаду залишилися ларьки і кафешки, відкрився широкий простір. Замерзла річка, закуті в лід баржі, з цього острова на сусідній перекинуть Венеційський міст. Недалеко від мосту — їхня ополонка. Компанія спустилася по пологому березі і вийшла на лід. За ніч ополонка встигла покритися кригою. Хлопці поставили рюкзаки, почали діставати інструменти. Взяли клини, молотки, і почали акуратно розбивати тонку скоринку криги. Незабаром ополонка вже була готова для купання. Олексій і три дівчини почали роздягатися. Спочатку здається, що зовні дикий холод і роздягатися зовсім не хочеться. Але варто зняти куртку, як це відчуття проходить. Загартоване тіло швидко пристосовується до холоду і звідкись зсередини відразу ж з'являється тепло. Олексій любив це відчуття. І ось незабаром вони вчотирьох виявилися зовсім голі. Приємний вітерець пестив шкіру і бадьорив тіло. Олексій замилувався оголеними тілами дівчат.
  Image
  "Які ж усе-таки ці хохлушки бляді" — подумала Наталя, — "Їм би по Європах у борделях працювати, а не жити серед нормальних людей". Поруч з ополонкою стояв чоловік і притримував дівчат за руку, поки вони, одна за одною, занурювалися в холодну воду.
  Image Image Image Image Image Image
  Після ополонки дівчата виходили все розчервонілі.
  Image
  Пропустивши вперед дам, Олексій теж поринув, і став робити з дитиною зарядку. Всі були радісні, лише Наталя сиділа осторонь і дивилася на те, що відбувається з погано прихованою злістю. Вона взагалі не хотіла приходити сюди, але боялася відпускати чоловіка одного. Один раз він пішов так купатися і повернувся тільки наступного дня. На питання, де він ночував, відповідав, що всю ніч гуляв з друзями, а телефон у нього розрядився. А сам бадьорий-бадьорий! Було очевидно, що він просто пішов до однієї з цих шльондр і спав у неї. Відтоді Наталя була змушена тягатися за ним, як собака на прив'язі. І якби ж то ще просто тягатися! Минулого разу Олексій почав наполягати, щоб вона теж скупалася, а коли вона відмовилася, жбурнув її в ополонку прямо в одязі! Після цього один з друзів довіз їх додому на машині, поки вона, вся мокра, тремтіла і куталась в рушник. Потім Олексій довго вибачався, задарував дружину квітами і цукерками і говорив, що ніколи більше так не буде. Але все ж у цей раз, щоб уникнути повторення подібної ситуації, вона одягла під низ свій червоний цілісний купальник і вирішила, що якщо Олексій скаже, вона просто стисне зуби і пірне в цьому купальнику. Не купатися ж голою, як ці шалави!
  Але цього разу Олексій не приставав до дружини і взагалі не звертав на неї ніякої уваги. Він щосили загравав з голими дівчатами, лапав їм груди, щось шепотів на вухо, вони сміялися. Це розлютило Наталю навіть більше, ніж попередній його вчинок. Вона раптом почала відчайдушно думати, як їй покарати чоловіка. Теж фліртувати з хлопцями? Дурня... Кинути в ополонку його речі? Облити з термоса окропом? Все марно. Просто отримає вона люлей і цим все і закінчиться. Потрібно покарання серйозніше, так, щоб він ще довго шкодував, що не чув її, не бачив, тільки відмахувався, як від набридливої ​​мухи. І раптово їй прийшло осяяння. "Він буде шкодувати, тільки якщо втратить мене назавжди" — подумала вона. Ось вона, ідея! Якщо подумати, то що в неї за життя? Безглузда ненависна робота, за яку платять копійки, чоловік-бабій, розпещений син-трієчник. Тато все йому дозволяє і не дає нормально його карати. Побут, сірість, похмурість. То пішло воно все до біса! Тільки ось як це зробити? Їй раптом виразно уявилося, як вона вішається.
  Image
  Тільки ось де це зробити? У квартирі Льошка не дасть, хіба що де-небудь в лісі? Але все одно скільки мороки, потрібно десь шукати мотузку, шукати відповідну гілку, в'язати зашморг, шукати, на що встати... Вона точно передумає, поки буде готуватися. Що б ще придумати? Ополонка! Втопитися — та й по всьому. Холодно, звичайно, неприємно, але в зашморгу висіти напевно теж не дуже приємно. Можна трохи потерпіти. Зате Льошка на власні очі побачить, до чого він її довів. Вирішено! Найважче — зробити перший крок. Трохи повагавшись, Наталя зняла пальто, потім светр. Їй було холодно, але вона вирішила терпіти. Потім вона зняла чобітки, штани, колготки і сорочку і залишилася в одному купальнику. Величезні грудей спокусливо колихалися під тонкою тканиною. Вона встала. Сніг сильно морозив стопи, Наталя терпіла і це. Пішла до Олексія.
 — Льошка, я йду топитися, — сказала вона.
 — Давай, топися, — жартівливо озвався він. — Допомогти чимось?
 — Просто подивися.
 — Добре, йду дивитися.
  Олексій припинив загравати з однією з дівчат, що стояли голяка, і сказав синові: "Давай, Вадик, підемо, подивимося, як мама топитися буде". Вони разом підійшли до ополонки. Наталя завмерла біля води в нерішучості. Вона стояла, тремтячи від холоду і зі страхом думала про те, що збирається зробити. Мужик, що стоїть біля ополонки галантно взяв її за руку. Наталя відсмикнув руку і продовжувала стояти. "Тобі допомогти?" — глузливо крикнув ззаду Олексій. І Наталя зважилася. Кинулася в воду всім тілом і перш ніж встигла передумати, пірнула під лід. Тільки хвилі залишилися на поверхні, а де жінка, що щойно кинулася в воду — незрозуміло.
  Наталя зробила кілька гребків під водою і зрозуміла, що вже знаходиться під кригою. Руки і ноги зводило від холоду, Наталя спробувала розслабитися і терпіти. Вона почала спливати. І ось в якийсь момент голова вдарилася об лід. Вуха закладені, очі закриті, все тіло пронизує пекельний холод. І хто сказав, що в пеклі має бути жарко? Холод — набагато страшніше катування. Може все-таки не треба топитися? Виплисти зараз, а потім все-таки повіситися в лісі? Тільки ось де тепер ополонка? Навколо нічого не видно, темно. Наталя помацала рукою кригу й помітила, що нижню частину тіла при цьому забирає десь у сторону. Вона пам'ятала, що влітку течія тут була неслабка. Їй вже хотілося вдихнути повітря. Відставити вже цю дурну затію! Наталя розвернулася й почала гребти. При кожному русі холод мучив з новою силою. Тільки б виплисти назад до ополонки! Тільки б знати, куди плисти! Ось, десь тут, зверху повинна бути ополонка, але зверху тільки крига! Її просто віднесло течією, потрібно просто проплисти ще трохи проти течії і буде ополонка, вона зможе виплисти і вдихнути повітря. Незважаючи на холод, що сковував тіло, вона продовжила гребти. Ще і ще. Де ж уже ця чортова ополонка? Куди плисти? Навколо — вода, зверху — лід. У Наталії вже почалася паніка і вона почала намагатися стукати кулаками по кризі, але рухи виходили досить повільними, а удари — занадто м'якими. Дихати вже хотілося нестерпно і жінка задригалася руками і ногами.
  Наталя зрозуміла, що це кінець, і її затія з утоплением все-таки вдалася. Її обличчя стислося, з рота почали вилітати бульбашки. Її великі груди заходили під купальником в той час як легені розширювалися, силкуючись вдихнути повітря. Наталя щосили стискала рот, щоб не набрати в себе води. Тільки не зараз, їй ще рано вмирати. Ще трішечки й вона добереться до ополонки. Вона витягнула ноги вниз, а руки вгору. Ноги відчули м'який пісок. Дно! Вона зовсім недалеко від берега, тільки б дійти до ополонки! Вона зробила крок, другий, напруга в легенях ставала все нестерпнішою, бульбашок з рота все більше, і ось вона відчуває, як холодна вода заповнює рот і ніздрі. Вона мимоволі намагається кашлянути і випускає цілу купу бульбашок. Ноги відірвалися від дна і безладно забалакались у воді. Вона кашляє знову і знову, вигинається всім тілом, тканина купальника натягується, жінка відчуває ріжучий біль в грудях, але нічого не може зробити, б'ється, звивається, намагається плисти. Потім вона вже не усвідомлювала що робить, тіло інстинктивно штовхалося руками вниз, намагаючись виплисти і вигинати спину назад, щоб голова виявилася над водою. Але зверху був тільки лід. Судоми почали пробігати по тілу, Наталія знепритомніла. Тіло втоплениці ще якийсь час продовжувало здригатися, потім затихло.

   ***
  Першим до тями прийшов Вадік.
 — Мамо! Мамо! — закричав він.
 — Шо, справді втопилася? — здивувався Олексій і кинувся до ополонки.
  Один з друзів зупинив його. "Давай хоч мотузку тобі прив'яжемо, а то теж потонеш, як вона". Першим за Наталею пірнув Олексій, товариші витягли його через кілька хвилин, потім один з друзів теж зголосився допомогти. Все марно. Наталя зникла.
  Потім почалася біганина і метушня. Поліція, наслідок, допити, нескінченний плач дитини, прокльони тещі, юристи, адвокати. Нічого цікавого. Тіло Наталії виловили через півтора місяці біля Канева.
  Image
  Поховавши Наталю, Олексій одружився повторно на дівчині з їхьої тусовки. Вона непогано порозумілася з дитиною і Олексій почав навіть радіти, що все вийшло так. Звичайно давно варто було розлучитися з Наталею, і не чекати поки вона втопиться з горя, але вже що сталося, те сталося. Вони продовжували їздити на ополонку і Олексій кожен раз думав, що змусило Наталю вчинити так, і що вона відчувала після того, як кинулася в ополонку. І мимоволі думалося, чи не захоче раптом його нова дружина вчинити так само? Але це вже зовсім інша історія.

Русский

  Широко раскинулся Днепр! Воспетый ещё Гоголем, он и поныне был прекрасен. Февраль лютует вовсю, мороз сковал реку, вокруг белым-бело. Тишина. Вовсе и не скажешь, что это самый центр города. Острова, покрытые заснеженным лесом, ровная гладь покрытого снегом льда. И лишь где-то вдали виднеются редкие автомобили, их совсем не слышно. Тишину нарушает лишь еле слышный стук колёс едущего по мосту поезда метро. В поезде ехало несколько друзей и подруг. Они жили по соседству, поэтому договорились ехать вместе. Они переговаривались, шутили, одна из девушек задумчиво смотрела на Днепр. Вскоре мост кончился и за окном потянулись леса. Невольно думается о пикниках, шашлыках и прочих приятных вещах. "Станция Гидропарк" — донеслось из динамиков. Друзья начали хватать свои вещи и собираться на выход. Станция была наземной, в лицо сразу дыхнуло морозом. Друзья смешались с толпой и пошли к выходу. Спустились по лестнице и пошли по пешеходному тоннелю под насыпью. Возле выхода из тоннеля стояла довольно большая компания парней и девушек. Кто-то с рюкзачками, кто-то с сумками. Одна из девушек стояла с термосом и пила чай. "О, приве-е-е-ет!" — послышался дружный хор голосов. Друзья и подруги начали жать друг другу руки, хлопать друг друга по плечам и обниматься. Особо смелые целовали девушек на глазах у их парней и своих подруг. Новая волна разговоров:
 — Ну что там, как жизнь?
 — Та нормально.
 — Кстати, а Лёха с вами?
 — Сказал, немного задержится.
 — Ну хорошо, тогда ждём Лёху и идём уже.
  Ждать долго не пришлось. Вскоре к станции подъехал очередной поезд и через некоторое время среди выходящих пассажиров появился и Алексей с семьёй. Ему было тридцать с лишним лет. Его жену звали Наталья, она была почти на десять лет старше. С ними был восьмилетний сын Вадим. "Салют, камарады!" — закричал Алексей из тоннеля и прибавил шаг. Подбежав поближе к компании, он начал обнимать девушек и целовать их в щёку. Наталья стояла поодаль и лишь морщила нос. Сделать она с ним ничего не могла. Поначалу она пыталась воевать, делала замечания, он лишь огрызался. Угрожала разводом, Алексей только называл её ненормальной. Потусовавшись немного на сайте знакомств, Наталья поняла, что такая как она, старая, с десятком лишних килограмм и прицепом, нафиг никому не нужна. Разве что таким же бабникам, которым нравятся большие сиськи. "Вадик!" — позвал Алексей сына. Мальчик быстро побежал к папе. Парни и девушки уже похватали свои рюкзаки и сумки и потихоньку отправились в путь.
  Идти было совсем недалеко, метров двести. Стоит чуть пройти — и пейзаж совершенно иной. Позади остались ларьки и кафешки, открылось широкое пространство. Замёрзшая река, закованные в лёд баржи, с этого острова на соседний перекинут Венецианский мост. Недалеко от моста — их прорубь. Компания спустилась по пологому берегу и вышла на лёд. За ночь прорубь успела покрыться льдом. Парни поставили рюкзаки, начали доставать инструменты. Взяли клинья, молотки, и начали аккуратно разбивать тонкую корку льда. Вскоре прорубь уже была готова для купания. Алексей и три девушки начали раздеваться. Поначалу кажется, что снаружи дикий холод и раздеваться совсем не хочется. Но стоит снять куртку, как это ощущение проходит. Закалённое тело быстро приспосабливается к холоду и откуда-то изнутри сразу же появляется тепло. Алексей любил это ощущение. И вот вскоре они вчетвером оказались совсем голые. Приятный ветерок ласкал кожу и бодрил тело. Алексей залюбовался обнажёнными телами девушек.
  Image
  "Какие же всё-таки эти хохлушки бляди" — подумала Наталья, — "Им по по Европам в борделях работать, а не жить среди нормальных людей". Рядом с прорубью стоял мужик и придерживал девушек за руку, пока они, одна за другой, окунались в холодную воду.
  Image Image Image Image Image Image
  После проруби девушки выходили все раскрасневшиеся.
  Image
  Пропустив вперёд дам, Алексей тоже окунулся, и стал делать с ребёнком зарядку. Все были радостные, одна Наталья сидела в сторонке и смотрела на происходящее с плохо скрываемой злостью. Она вообще не хотела приходить сюда, но боялась отпускать мужа одного. Один раз он пошёл так купаться и вернулся только на следующий день. На вопрос, где он ночевал, отвечал, что всю ночь гулял с друзьями, а телефон у него разрядился. А сам бодрый-бодрый! Было очевидно, что он просто пошёл к одной из этих шлюх и спал у неё. С тех пор Наталья была вынуждена таскаться за ним, как собака на привязи. И ладно бы ещё просто таскаться! В прошлый раз Алексей начал настаивать, чтобы она тоже искупалась, а когда она отказалась, швырнул её в прорубь прямо в одежде! После этого один из друзей довёз их домой на машине, пока она, вся мокрая, дрожала и куталась в полотенце. Потом Алексей долго извинялся, задарил жену цветами и конфетами и говорил, что больше так не будет. Но всё же в этот раз во избежание повторения подобной ситуации надела под низ свой красный цельный купальник и решила, что если Алексей скажет, она просто стиснет зубы и окунётся в этом купальнике. Не купаться же голой, как эти шалавы!
  Но в этот раз Алексей не приставал к жене и вообще не обращал на неё никакого внимания. Он вовсю заигрывал с голыми девушками, лапал им груди, что-то шептал на ухо, они смеялись. Это взбесило Наталью даже больше, чем предыдущий его поступок. Она вдруг принялась отчаянно думать, как ей наказать мужа. Тоже флиртовать с парнями? Глупо. Кинуть в прорубь его вещи? Облить из термоса кипятком? Всё бесполезно. Просто получит она люлей и этим всё и закончится. Нужно наказание посерьёзнее, так, чтобы он ещё долго жалел, что не слышал её, не видел, только отмахивался, как от надоедливой мухи. И внезапно ей пришло озарение. "Он будет жалеть, только если потеряет меня навсегда" — подумала она. Вот она, идея! Если подумать, что что у неё за жизнь? Дурацкая нелюбимая работа, за которую платят гроши, муж-бабник, избалованный сын-троечник. Папа всё ему разрешает и не даёт нормально его наказывать. Быт, серость, унылость. Да пошло оно всё к чёрту! Только вот как это сделать? Ей вдруг отчётливо представилось, как она вешается.
  Image
  Только вот где это сделать? В квартире Лёшка не даст, разве что где-нибудь в лесу? Но всё равно сколько мороки, нужно где-то искать верёвку, искать подходящую ветку, вязать петлю, искать, на что встать... Она точно передумает, пока будет готовиться. Что бы ещё придумать? Прорубь! Утопиться — и все дела. Холодно, конечно, неприятно, но и в петле наверное висеть не очень приятно. Можно немного потерпеть. Зато Лёшка воочию увидит, до чего он её довёл. Решено! Самое трудное — сделать первый шаг. Чуть поколебавшись, Наталья сняла пальто, потом свитер. Ей было холодно, но она решила терпеть. Потом она сняла сапожки, штаны, колготки и рубашку и осталась в одном купальнике. Огромные груди соблазнительно колыхались под тонкой тканью. Она встала. Снег сильно морозил стопы, Наталья терпела и это. Пошла к Алексею.
 — Лёшка, я иду топиться, — сказала она.
 — Давай, топись, — шутливо отозвался он. — Помочь чем-то?
 — Просто посмотри.
 — Хорошо, иду смотреть.
  Алексей прекратил заигрывать с одной из стоящих голышом девушек и сказал сыну: "Давай, Вадик, пойдём, посмотрим, как мама топиться будет". Они вместе подошли к проруби. Наталья замерла возле воды в нерешимости. Она стояла, дрожа от холода и со страхом думала о том, что собирается сделать. Мужик, стоящий у проруби галантно взял её за руку. Наталья отдёрнула руку и продолжала стоять. "Тебе помочь?" — насмешливо крикнул сзади Алексей. И Наталья решилась. Кинулась в воду всем телом и прежде чем успела передумать, нырнула под лёд. Только волны остались на поверхности, а где только что бросившаяся в воду женщина — непонятно.
  Наталья сделала несколько гребков под водой и поняла, что уже находится подо льдом. Руки и ноги сводило от холода, Наталья попыталась расслабиться и терпеть. Она начала всплывать. И вот в какой-то момент голова ударилась о лёд. Уши заложены, глаза закрыты, всё тело пронизывает адский холод. И кто сказал, что в аду должно быть жарко? Холод — гораздо более страшная пытка. Может всё-таки не надо топиться? Выплыть сейчас, а потом всё-таки повеситься в лесу? Вот только где теперь прорубь? Вокруг ничего не видно, темно. Наталья пощупала рукой лёд и заметила, что нижнюю часть тела при этом уносит куда-то в сторону. Она помнила, что летом течение здесь было довольно неслабым. Ей уже хотелось вдохнуть воздух. Отставить уже эту дурацкую затею, назад! Наталья развернулась и стала грести. При любых движениях холод мучил с новой силой. Только бы выплыть назад к проруби! Только бы знать, куда плыть! Вот, где-то тут, сверху должна быть прорубь, но сверху только лёд! Её просто отнесло течением, нужно просто проплыть ещё чуть-чуть против течения и будет прорубь, она сможет выплыть и вдохнуть воздух. Несмотря на сковывающий тело холод она продолжила грести. Ещё и ещё. Где же уже эта чёртова прорубь? Куда плыть? Вокруг — вода, сверху — лёд. У Натальи уже началась паника и она начала пытаться стучать кулаками по льду, но движения получались довольно медленными, а удары — слишком мягкими. Дышать уже хотелось нестерпимо и женщина задрыгала руками и ногами.
  Наталья поняла, что это конец и её затея с утоплением всё-таки удалась. Её лицо сжалось, изо рта начали вылетать пузыри. Её большие груди заходили под купальником в то время как лёгкие расширялись, силясь вдохнуть воздух. Наталья изо всех сил сжимала рот, чтобы не набрать в себя воды. Только не сейчас, ей ещё рано умирать. Ещё чуть чуть и она доберётся до проруби. Она вытянула ноги вниз, а руки вверх. Ноги ощутили мягкий песок. Дно! Она совсем недалеко от берега, только бы дойти до проруби! Она сделала шаг, другой, напряжение в легких становилось все невыносимей, пузырей изо рта всё больше, и вот она чувствует, как холодная вода заполняет рот и ноздри. Она непроизвольно пытется кашлянуть и выпускает целый ворох пузырей. Ноги оторвались ото дна и беспорядочно заболтались в воде. Она кашляет снова и снова, выгибается всем телом, ткань купальника натягивается, женщина чувствует режущую боль в груди, но ничего не может сделать, бьётся, извивается, пытается плыть. Потом она уже не соображала что делает, тело инстинктивно толкалось руками вниз, пытаясь выплыть и выгибало спину назад, чтобы голова оказалась над водой. Но сверху был только лёд. Судороги начали пробегать по телу, Наталья потеряла сознание. Тело утопленницы ещё какое-то время продолжало подёргиваться, потом затихло.
  
  ***
  Первым из оцепенения вышел Вадик.
 — Мама! Мама! — закричал он.
 — Шо, и впрямь утопилась? — удивился Алексей и кинулся к проруби.
  Один из друзей остановил его. "Давай хоть верёвку тебе привяжем, а то тоже утонешь, как она". Первым за Натальей нырнул Алексей, товарищи вытянули его через пару минут, потом один из друзей тоже вызвался помочь. Всё без толку. Наталья исчезла.
  Потом началась беготня и суета. Полиция, следствие, допросы, нескончаемый плач ребёнка, проклятия тёщи, юристы, адвокаты. Ничего интересного. Тело Натальи выловили через полтора месяца возле Канева.
  Image
  Похоронив Наталью, Алексей женился повторно на девушке из их тусовки. Она неплохо поладила с ребёнком и Алексей начал даже радоваться, что всё получилось так. Конечно давно стоило развестись с Натальей, и не ждать пока она утопится с горя, но уж что случилось, то случилось. Они продолжали ездить на прорубь и Алексей каждый раз думал, что заставило Наталью поступить так, и что она чувствовала после того, как кинулась в прорубь. И невольно думалось, не захочет ли вдруг его новая жена поступить также? Но это уже совсем другая история.
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Венеційський міст (утоплення)

Post by Богдан »

Дуже сподобалося :) Заздрю киянам, що в них є така чудова ополонка.
Дівок треба драти!
Shadowfax
Site Admin
Posts: 323
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Венеційський міст (утоплення)

Post by Shadowfax »

Богдан wrote: Tue Mar 06, 2018 12:19 am Дуже сподобалося :) Заздрю киянам, що в них є така чудова ополонка.
Ага, ополонка в нас у Гідропарку справді чудова. Приїжджайте, скупаємось))))
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Shadowfax
Site Admin
Posts: 323
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Венеційський міст (утоплення)

Post by Shadowfax »

До речі, у вас біля Високого замку є гарне джерело Діви Марії. Ви там не купались? Я купався)))
Attachments
IMG_20170824_103701.jpg
IMG_20170824_103701.jpg (2.6 MiB) Viewed 3151 times
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Венеційський міст (утоплення)

Post by Богдан »

Shadowfax wrote: Tue Mar 06, 2018 1:23 pm До речі, у вас біля Високого замку є гарне джерело Діви Марії. Ви там не купались? Я купався)))
Не знав про це джерело! Дякую!
Дівок треба драти!
Post Reply