Introductions

Работа форума
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Introductions

Post by Shadowfax »

Some forums have topics where new members introduce themselves. Let's create one here too :)

На деяких форумах є тема, щоб нові учасники представлялись. Давай тут теж таку створимо :)

Я звичайний програміст із Києва, люблю повішення і голих дівок, тому вирішив створити цей сайт :) При цьому жодної ненависті в мене до дівчат немає, всіх кого мучать та вбивають мені шкода, але мабуть природний садизм дається взнаки. В реальному житті я, звісно ж, і мухи не ображу, і жодних садистських та мазохістських практик не практикую. Закликаю й інших користувачів не переносити тему цього сайта в реальний світ.
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Богдан
Posts: 45
Joined: Tue Mar 06, 2018 12:12 am
Location: Львів

Re: Introductions

Post by Богдан »

Як ви вже напевно здогадались, мене звати Богдан, я студент, вчуся на третьому курсі юрфака Львівського Національного Університету, підробляю перекладачем, кур'єром та іншим дріб'язком, яким зазвичай заробляють студенти. Не приховую, що зацікавився темою BDSM та більш жостких покарань через складні стосунки з дівчатами. Їхня поведінка мене час від часу вибішує й мені часто хочется їх відлюпцювати або вбити, але розумію, що в житті такі бажання краще не здійснювати. Одного часу були думки піти у якийсь BDSM-клуб, але після новин про облави ментів на львівські клуби, відмовився й від цього та вирішив задовольняти свої бажання виключно віртуально. Дякую Shadowfax-у за чудовий сайт і бажаю всіляких успіхів у цьому напрямку.
Дівок треба драти!
User avatar
Anna
Posts: 754
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 997 times
Been thanked: 329 times

Re: Introductions

Post by Anna »

Привіт усім, я Анка, теж із Києва, докладніше — тільки в особистій розмові :P
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Introductions

Post by Stilet »

Всім привіт.
І я з Києва :-)))))))
Полюбляю (у фантазіях, ясна річ) - дещо жорсткіші речі, ніж повішення, але при цьому категорично проти насильства.
Катування і страта - це, як правило, свідомий вибір "моїх героїнь", проте на відміну від класичного Dolcett - вони повинні відчувати біль, мучитися та страждати.

Реальний досвід у Темі також "трішечки" маю (цілком логічно, він м'якший ніж у віртуальних фантазіях :-))))))). Проте, у реальному БДСМ - я сприймаю дівчину, як рівноправного партнера у житті, тобто з повагою і по-дружньому. Сама сесія - це всього лише гра, метою якої є обопільне задоволення (яке кожен отримує своїм шляхом, я - "згори", партнерша - "знизу"). Скажімо так, після сеансу і відпочинку - є нормальним просто по-дружньому піти пити пиво, переглянути зроблені фото, посміятися з деяких моментів і таке інше.

Хоча, зрештою, і у віртуальних іграх, бавлячись у найжорстокішу страту - ми фактично всього лише набираємо на клавіатурі текст - з тією ж самою метою - для обопільного задоволення. "Плюс" вірту саме у тому, що фантазія нічим не обмежена, проте партнерша (щоб з нею не "робили") - все одно залишається хорошою людиною "по іншу сторону телефонного кабелю".

Ось приблизно таке кредо.
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Introductions

Post by Shadowfax »

Вже перебралися з Броварів у столицю? Вітаю)))
Якщо є реальний досвід, то дуже цікаво було б дізнатись, де в нас таке роблять.
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Introductions

Post by Stilet »

Я ніколи не жив у Броварах. Звідки така інформація?
(В Броварах "проживав" один вигаданий віртуальний персонаж, але цей персонаж створювався виключно з диверсійно-розвідувальною метою :-)))))))

Реальний досвід - це про звичайний БДСМ :-)))))) а не про "таке".
Shadowfax
Site Admin
Posts: 326
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:43 pm
Location: Київ
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Introductions

Post by Shadowfax »

Та, не дуже я знаюся на всяких там диверсантах :))))))
Про БДСМ теж не так вже й легко знайти інфу, тож був би вдячний і за це)
Моя нікому не потрібна країна, мої не зовсім зрозумілі пісні...
User avatar
Anna
Posts: 754
Joined: Thu Dec 06, 2018 5:04 pm
Has thanked: 997 times
Been thanked: 329 times

Re: Introductions

Post by Anna »

Stilet wrote: Sat Jan 05, 2019 7:50 pmХоча, зрештою, і у віртуальних іграх, бавлячись у найжорстокішу страту - ми фактично всього лише набираємо на клавіатурі текст - з тією ж самою метою - для обопільного задоволення. "Плюс" вірту саме у тому, що фантазія нічим не обмежена, проте партнерша (щоб з нею не "робили") - все одно залишається хорошою людиною "по іншу сторону телефонного кабелю".
Віртуальні ігри -- мається на увазі Second Life? Як вас там знайти?
Сразу хочу предупредить: я бандеровка, хохлособака, свидомитка, укропка и карательница.
А кровь русских младенцев я пью утром натощак.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Introductions

Post by Stilet »

Shadowfax wrote: Sat Jan 05, 2019 8:50 pm Про БДСМ теж не так вже й легко знайти інфу, тож був би вдячний і за це)
Повірте, жодного разу не шукав "дівчину-рабиню" на спеціальних ресурсах, або у спеціальних місцях.
Були історії з партнерками по віртуальним іграм, були "тематичні" зйомки зі знайомими фотомоделями (наприклад "відьма перед спаленням", до речі знімав у Київській фортеці), але більшість - це звичайні дівчата.
Точно можу сказати, що більшість дівчат погодиться спробувати, якщо Ви їм запропонуєте.
Stilet
Posts: 54
Joined: Sat Jan 05, 2019 3:19 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Introductions

Post by Stilet »

Anna wrote: Sat Jan 05, 2019 8:51 pm Віртуальні ігри -- мається на увазі Second Life? Як вас там знайти?
Ні, Second Life я не користуюсь.
Маються на увазі звичайні текстові ігри.
Я трохи бавлюся написанням оповідань, відповідно і ігри - шляхом обміну текстовими повідомленнями.
Post Reply