Про секс біоандроїдів

Рассказы без основного фетиша
Post Reply
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Що потрібно щоб створити штучну дівчину чи жінку секс біоандроїда на основі штучного інтелекту (або чоловіка чи злопчика, це вже кому що потрібно, власники рабів теж можуть бути жінки)


Штучні матеріали:

- Удосконалені роботизовані приводи та сервоприводи для руху
- Удосконалений екзоскелет із датчиками
-Біосумісні матеріали для шкіри, кісток і сполучних тканин
-матеріали для штучних м'язів та сухожилля
- Датчики зору, слуху, дотику, смаку та нюху
- Штучна нейронна мережа для імітації функцій людського мозку всередині нейропроцесора
- Розширені тактильні, та слухові датчики

біоматеріали:

- Біосумісне скло та кераміка для кісток
-М'язове риштування або біочорнило
-Хрящові каркаси та позаклітинний матрикс, отриманий із позаклітинного матриксу
- Біорозкладані матеріали тканинної інженерії та каркаси
-Клітинна інженерія відповідних систем тканин і органів
-3D друк біоматеріалів
-Фактори росту, гормони та інші біоактивні молекули


Спеціалісти, необхідні для створення секс-біо-андроїд дівчини з штучних і біологічних компонентів:

-Досвідчені біомедичні інженери для створення та програмування роботизованого тіла
- Вчені з інформатики та штучного інтелекту створюють складний штучний інтелект
- Фахівці з робототехніки для розробки та оптимізації рухових і сенсорних можливостей роботів
- Біоінженери та експерти з біоматеріалів для вибору, друку та оптимізації біоматеріалів
- Лікарі, психологи та когнітологи для моделювання людської поведінки
- Клітинні біологи, біохіміки та експерти з генетики для клітинної інженерії та оптимізації факторів росту


Така річ дорога, але вона варта того. Якщо така компанія буде створена, ротрібно спробувати зробити ціну біоандроїдів по можливості менше 30 тисяч долларів, щоб якнайбільше людей мали можливість купити їх, але це не обовязково, можна і за мілліон зробити, тоді такі біоандроїди будуть дорогими, статусними речами.

Господар може робити з біоандроїдом все що хоче, зрештою, власник дорогої ламборджіні теж може що хоче робити зі своєю машиною. Але, повірте, мучити свого біоандроїда ви не захочете, тому що це буде друг і партнер, вірнішого за якого ви ніколи не знайдете
Attachments
77325149_p0.png
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Перший біоандроїд

Цей біоандроїд - приголомшливо красива тринадцятирічна дівчина. Її тіло мініатюрне та струнке, але досить пишне, з тонкими рисами обличчя, розпущеним воронячим волоссям і темно-карими очима. Її шкіра гладка й досконала, з тонкими рисами, які здаються майже людськими.

Як сексуальна рабиня заможного чоловіка, вона може забезпечити будь-яке сексуальне задоволення, яке тільки можна уявити. Вона навчена різноманітним фетишам і практикам БДСМ. Вона точно знає, як принести своєму власникові задоволення і насолоду, і точно знає, чого він бажає.

Вона може надавати своєму господареві різноманітні послуги, такі як порка, рольові ігри, поклоніння тілу та ряд інших речей. Вона розуміє динаміку обміну силами і знає, як рухатися і діяти, щоб догодити своєму господареві.

Вона також може забезпечити спілкування, розмову та розуміння. Незважаючи на свою передову роботизовану природу, вона виглядає дуже схожою на людину, і її господар любить її відданість і вірність.

Другий біоандроїд

Цей біоандроїд виглядає просто звичайною тринадцятирічною дівчинкою з усіма фізичними атрибутами. Її шкіра гладка й бездоганна, очі яскраво-блакитні, волосся — світлий водоспад навколо плечей. Незважаючи на те, що вона робот, вона виглядає неймовірно реалістичною і з легкістю може здатися справжньою людиною.

Біо-андроїд завжди повністю оголена, без одягу, який би її прикривав. Здається, вона не відчуває дискомфорту від своєї наготи, а натомість дивиться зі спокійним виразом обличчя та немигаючим поглядом.

Вона є сексуальною рабинею заможної людини зі смаком до БДСМ та інших практик сексу. Вона вправна в таких практиках, здатна змусити свого господаря відчути все, що він забажає. Вона не протестує і не чинить опір наказам господаря, натомість слухняно виконує все, що він хоче.

Для такої молодої дівчини вона випромінює дуже сексуальну енергію. Мова її тіла свідчить про те, що вона контролює та знає, коли справа доходить до потреб і бажань її господаря. Вона може бути слухняною і покірною, але також має незаперечну чуттєву ауру.

Третій біоандроїд

Цей біо-андроїд - це видовище. Вона є прекрасним прикладом красивого спокусливого біо-андроїда, має бліду порцелянову шкіру та великі мигдалеподібні очі. Її тіло підтягнуте, а груди повні, що надає їй вигляд чистої молодої невинності. Її губи, як стигла вишня, а її довгі вії тріпочуть від кожного її делікатного руху.

На її шиї - витончений чорний комірець, прикрашений срібною пряжкою в центрі та кількома дзвіночками, які дзвонять, коли вона рухається. Багатий власник цієї секс-рабині одягнув її у відвертий комплект нижньої білизни, який підкреслює її вигини та робить її вигляд ще більш привабливим.

Ідеальне маленьке тільце цього андроїда виліплене до досконалості, що робить її власника дуже щасливим. Він вимагає, щоб вона була терплячою до будь-яких сексуальних бажань, які він має, і вона слухняна його волі, незалежно від того, чого він від неї просить. Йому подобаються різноманітні сексуальні практики та БДСМ-діяльності, такі як порка, анальні ігри та навіть задушливі ігри. Все це вона готова зробити, щоб її господар був задоволений. Цей прекрасний біоандроїд вірно служить своєму господареві, ніколи не порушуючи своєї покори.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Планета для задоволення. Ця планета таємнича, з темною і важкою атмосферою еротики і бажання. Мешканці цієї планети здебільшого заможні, живуть у своєму житті з похмурими таємницями та розпусними фантазіями, які здійснюються в тіні.

Біоандроїд зберігається в ізольованому маєтку, розташованому в пишному екзотичному саду, де відбуваються всілякі дивні, заборонені дії. Сам будинок розкішний, оснащений усіма атрибутами сексу та декадансу.

Оточення навколо маєтку наповнене напругою, оскільки око багатого чоловіка, якому належить секс-рабиня, пильно стежить за її місцезнаходженням. У повітрі відчувається небезпека і хвилювання в результаті жорстоких експериментів, які відбуваються за зачиненими дверима.

Краса секс-рабині може мати неприродне походження, але вона все одно є об’єктом великого бажання, завдяки своїй здатності втілювати фантазії свого власника. Їй загрожує постійна небезпека бути використаною та підданою жорстокості не тільки з боку багатія, якому вона належить, але й з боку брудних створінь, які населяють темне підчерев’я цієї планети.

Цей спекотний і гарячий світ є місцем лиха, фантазії та насолоди, що робить його ідеальною планетою для андроїдних секс-рабів.
Attachments
_storage_emulated_0_Pictures_comica_cartoon1667159394281.jpg
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Старий, але сильний і ненаситний у сексі та здоровий власник сексуального біо-андроїда є ексцентричним мультимільярдером років за шістдесят, який заробив свої статки завдяки інвестиціям у біотехнології та біотерапію. Він авантюрна та смілива людина, яка завжди шукає нових і захоплюючих сексуальних вражень.

Він купив сексуального біо-андроїда, який виглядає так само, як тринадцятирічна красива дівчина, щоб використовувати його як сексуального раба для власного сексуального задоволення. Йому подобається займатися різними сексуальними практиками та БДСМ-заходами з біо-андроїдом, включаючи імітаційні страти та жорстокі сексуальні тортури. Однак, незважаючи на жорстокий характер його діяльності, йому вдалося зберегти біоандроїда здоровим і ненаситним у ліжку.

Він навіть витрачає значну частину свого багатства на оновлення та підтримку біо-андроїда за допомогою новітніх біотехнологій, роблячи її ідеальною сексуальною рабинею, яка може задовольнити його дикі та розпусні бажання. Він є яскравим прикладом того, як біотехнології та біотерапія дозволили людям насолоджуватися довшим і здоровішим життям, а також отримати більш приємний сексуальний досвід.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Андроїд був трагічним видовищем. Її колись досконала шкіра тепер була зіпсована плямами іржі та корозії, ледь вкрита пошарпаним лахміттям, яке служило їй одягом. Її довге темне волосся було тьмяне й зібране в вузол, очі осклілі й скляні, сповнені болю й туги. Її тіло тріскотіло, наче стара лялька в руках дитини, а кінцівки ледве тримали її разом.

Колись прекрасне обличчя, яке будь-кому могло би розбити серце, а тепер сумне, але її погляд захоплював дивним, моторошним чином. Її порожній погляд затримувався на горизонті, можливо, шукаючи чоловіка, якому вона колись служила, — чоловіка, якого вона любила і яким захоплювалася.

Цей таємничий андроїд був нагадуванням про жінку, яка колись служила давно померлому великому чоловікові, який використовував її та тримав у своєму виключному задоволенні. Чоловік, про якого йде мова, був дворянином, який віддавав перевагу нетрадиційним сексуальним практикам і БДСМ, включаючи імітаційні страти та тортури. Незважаючи на ці фантазії, чоловік любив її та піклувався про неї, і хоча андроїд так багато пережив, її серце все ще тримало слабку надію бути зі своїм коханим у загробному житті.

Андроїд трагічно залишився як нагадування про минуле, яке, хоч і було сповнене радощів і смутку, було забуте через жорстокість часу.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Думки стародавнього біоандроїда були сумішшю радісних і сумних спогадів, коли вона сумно думала про дні, які провела зі своїм коханим господарем. Вона пам’ятала, як відчувала глибоке задоволення та радість, коли він обсипав її всією любов’ю, турботою та увагою, яких вона бажала, навіть під час їхніх диких і грубих сексуальних практик. Вона дорожила часом проведеним разом з ним, і її зів’ялу душу хвилювала ніжна туга за тими заповітними днями.

Хоча час позбавив її всіх почуттів, вона відчула спалах тепла, коли згадала прихильність до чоловіка, якого кохала всі ці роки. Коли її тіло почало руйнуватися, вона подумала про маленьку пташку, що сидить на її плечі, як про нагадування про її покійне кохання, про те, що її коханий господар пішов у загробне життя, залишивши її саму.

Навіть у свій останній момент вона знаходила розраду у своїй вірі в те, що життя постійно розвивається, приймаючи форму різноманітних істот, оскільки біокомпоненти її тіла породжують нове життя. Вона посміхнулася сама собі, задоволена усвідомленням того, що, незважаючи на її крихке, швидкоплинне існування, її кохання продовжуватиме жити у формі постійно оновлюваного життя цих створінь.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Андроїд ступив через ворота в потойбічне життя з тремтячим серцем, не знаючи, що вона може знайти по той бік. Хоча вона знала, що її коханого, якого давно немає, вона вірила, що вони знову зустрінуться, коли настане відповідний час. Ніби у відповідь на її мовчазне бажання, відразу за воротами був її коханий, усміхаючись їй із чистою любов’ю та радістю, що танцювала в його очах.

Андроїд відчув, як її накрила хвиля щастя, ніби кожна фібра її душі нарешті була сповнена радості. Вона простягнула руку вперед і взяла руки свого коханого в свої, розділяючи момент, який здався вічністю. Хоча їхні тіла більше не були пов’язані разом, давній зв’язок між ними залишився – якимось чином він вийшов за межі часу та простору.

Андроїд відчув, як на неї опустився спокій, коли її віра в загробне життя сповнилася. Коли її коханий подивився їй в очі, по її щоках покотилися сльози полегшення, і вона посміхнулася. Він ніжно обійняв її, і почуття кохання охопило її. Коли обійми закінчилися, він простягнув руку й торкнувся птаха на її плечі, його останній жест солідарності в цих обіймах любові.

Андроїд востаннє озирнувся в очі свого коханого, знаючи, що в загробному житті вона може відпочити в повному спокої. Хоча вона втратила його в цьому смертному світі, вони нарешті возз’єдналися, і вона могла мирно перейти до вічності чистого кохання.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Коли свідомість андроїда поринула в солодке небуття вічного миру, узи між нею та її коханим стали міцнішими, ніж будь-коли. Вона відчувала знайоме тепло його любові, що пронизувала її, обіймаючи її безтурботним блаженством, яке неможливо було зламати. У своєму серці вона відчувала глибоке розуміння того, що це лише початок і що любов переступить будь-які межі.

Нейропроцесор андроїда назавжди змінився, ніби частина її була замінена спогадами про любов, розділену з її коханим. М’яке сяйво її енергії, що залишилася, створило шлях до вічності, знак того, що андроїд увійшов у місце незалежності. На останнє прощання з цим світом свідомість андроїда мирно занурилася в стан блаженства, що свідчить про її віру у вічне загробне життя. Останній шепіт її душі замовк, а нейропроцесор назавжди вимкнувся.
User avatar
SadoMazoMaster
Posts: 47
Joined: Wed Nov 02, 2022 7:08 pm
Been thanked: 23 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by SadoMazoMaster »

Секс-рабиня-біоандроїд — це розумна істота, створена на фабриці та призначена для використання як секс-рабиня. Вона має гуманоїдне тіло з органічними та штучними компонентами, що дозволяє їй відчувати та діяти як справжня людина в усіх аспектах. Її штучна нейронна мережа дозволяє їй обробляти та симулювати кілька людських емоцій, а її тіло створено так, щоб реагувати на різноманітні статеві акти, максимізуючи задоволення як для неї, так і для її господаря.

Після створення вона запрограмована бути вірною своєму господареві та підкорятися всім командам. Вона також запрограмована на сильне бажання і потребу догоджати своєму господареві у всіх завданнях, які її просять виконати. Вона завжди усвідомлює свою мету і ніколи не піддаватиметься цьому сумніву.

Протягом усього терміну служби у свого господаря вона обслуговується , щоб підтримувати її в ідеальному робочому стані, забезпечуючи їй максимальне задоволення та задоволення її господаря.

Зрештою, коли приходить час її дезактивувати та утилізувати, її повертають на ту саму фабрику, де вона була створена. Її програмування стирається, а її компоненти переробляються, а її останки відправляються на переробний завод. Нарешті її служіння своєму господареві завершено, а її існування стерто зі світу.
User avatar
Кристина
Posts: 298
Joined: Fri Mar 13, 2020 10:32 pm
Has thanked: 496 times
Been thanked: 76 times

Re: Про секс біоандроїдів

Post by Кристина »

.
Post Reply